Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek próbáljam ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbáljam ki hármasban egy párral? Heteroszexuális vagyok, viszont sokszor fantáziálgattam már egy ilyen jellegű szexuális együttlétről. F/26

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
fúj, beteg
2015. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
ha idén jó lesz a termés, akkor valszeg lesz eladó cseresznyepálinkánk.
2015. febr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
miért is ne?
2015. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is fantáziáltam már hasonlókról, nagy bátorság kell hozzá, de csakis olyanokkal csinálnám, akiket csakis e célból ismernék. Nem valószínű hogy megtudja valaki is. Ha izgat próbáld ki egyszer. 22f
2015. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy probat meger!

Nalam is ugy tortent,hogy megkert a baratom vegyek fel szexy szerkot mert szeretne meglepni valamivel hat sikerult is neki..

Pont a haloban oralissan elegitettem ki ,erzem hogy valaki hatulrol simogatja a mellem, en meg is ijedtem hatra fordultam es latom,hogy a parom barat,baratnoje akit regen mar bemutatott es tudtam rola,hogy bi a csaj !

Aztan beadtam a derekam en pipaltam a baratomat a lany meg kenyeztetett egy felcsatolhatossal...

2015. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Panna_ ***** válasza:

Ha megkértek rá és szingli is vagy, akkor mit veszíthetsz?

És a fő kérdés, hogy ha 10 év múlva visszaemlékezel, akkor megbánnád, hogy ilyet csináltál?

2015. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az édeshármas nem feltétlen jelenti azt, hogy egy pénisz landol a valagadban az aktus során, sem azt, hogy a te farkadnak kell más hapek ánuszrózsájába benyomulnia.


Ilyenkor a nő a központ, őt kell kényeztetni.

2015. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utcso! Nem minden esetben...
2015. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok megérteni, mi izgatót talál egy férfi azon, hogy úgy dug egy nőt, hogy ott van egy másik férfi is. Szerintem erősen befigyel itt valami búza érdeklődés a részedről. Persze ha szeretnéd, vágj bele, miért is ne. Én is kipróbálnám két csajjal.:)
2015. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

egy próbát megér

nekem nem jött be

24L

2015. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!