Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szex hármasban. Mit csináljak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bicurious kérdése:

Szex hármasban. Mit csináljak? (19/L)

Figyelt kérdés

Már egy ideje tudom, hogy mindkét nemhez vonzódom és ezt a környezetemben levők is tudják. Az egyik nem túl közeli barátnőmről (gyönyörű lány, jó adottságokkal :) ) már nem egyszer fantáziáltam, hogy lefekszem vele. A barátja pedig a héten felvetette, hogy mivel megtetszettem neki és tudja, hogy bi vagyok,benne lennék-e egy hármasban a barátnőjével ( A lány nem mutatta jelét, hogy másik nemhez vonzódna), de a srác szerint a barátnője (aki az én barátnőm) megtenné érte.

Mit csináljak?



2015. jan. 24. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Menj bele. Mi tart vissza? :)
2015. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nehabozz :)
2015. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elöte beszélj a lánnyal mert lehet h meglepetésként érné és csak a fiú szervezkedik hogy neki jó legyen. L
2015. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Például ha a srác nem hagyná, hogy sokat foglalkozzak a barátnőjével. Vagy ha a lányon látszódna, hogy nem is élvezi és hogy tényleg csak a srác miatt csinálná.
2015. jan. 24. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Talán először is a barátnővel kellene közölni a fiúnak hogy mit szeretne és majd ő eldönti hogy belemegy-e vagy sem, addig felesleges ezen rágódnod.

Mert ha ő nemet mond akkor nincs ilyen "problémád" se :)

2015. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Beszélj a csajjal Ő szeretné?
2015. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ráírtam a srácra facebook-on, hogy megkérdezte-e a lányt és hogy nem volt-e baja azzal, hogy én lennék a harmadik fél. És a válasz nem volt. Pontosabban nem lenne vele baja, ha hármasban csinálnánk, de egyes dolgokat nem csinálhatok a barátjával.
2015. jan. 24. 17:39
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

pl mit?

szerintem is inkább a lányra koncentrálj, ha ez megvalósul, mert bajokat szülhet egy hármas egy kapcsolatban. szerintem nem is egészséges egy párkapcsolatban, de ti tudjátok.

2015. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem lovagolhatok rajta, nem lehet 69 stb.

Én nem is vetettem volna fel a hármas dolgot. Nem akarom tönkretenni a kapcsolatukat.Ha a lánynak baja lenne vele és megmondaná, hogy ő ezt nem szeretné, azonnal azt mondanám, hogy jó, oké, akkor ne csináljuk.:)

2015. jan. 24. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

ha jól sejtem, téged inkább a lány vonz.

mondd meg, hogy természetes, hogy vannak szabályok, de azt is szeretnéd tudni, hogy a LÁNNYAL mit lehet csinálnod?! és persze nem mellékesen a fiúval is :-)

2015. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!