Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hogyan ismerkedtek és mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan ismerkedtek és mi alapján mennétek oda egy lányhoz?

Figyelt kérdés

L

Nők/lányokhoz szól a kérdés.


2015. aug. 31. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem merek kezdeményezni, sose tudnék odamenni valakihez. Lehet ez a probléma, és ezért vagyok szingli. :/
2015. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na hát én sem..
2015. aug. 31. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakori elég jó hely ilyen szempontból is. Élőben meg csak úgy nem megyek oda senkihez.
2015. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
fiú vagyok, de azt hittem hogy a leszbi csajok azok bevállalósak
2015. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább neten szoktam, de volt már példa erre élőben is.

Én azt szeretem, mikor véletlenül a baráti körömbe keveredik egy szép lány és akkor könnyen jön vele a beszélgetés is:) a többi meg menet közben elválik.


De egy ismeretlen helyen, ismeretlen emberek között le is merek szólítani egy lányt, konkrétan bármilyen ürüggyel, ha szimpatikusnak tűnik.

Ha bunkón reagál (tök mindegy miért), akkor hagyni kell:)


A magabiztosság fontos, de az is, hogy tudjuk kinél mivel szabad próbálkozni... nem szabad bunkónak lenni, mint ahogy fiúk közül sem mindenki kezd egyből nyomulni első beszélgetés alkalmával.

2015. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es: haha...


Én imádom ha egy nőnek vonzó a kisugárzása, és kedves személyiségű :)


De élőben még nem mertem ismerkedni:/

2015. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Friss vagyok, valamelyik nap én megtettem, hogy odamentem egy nőhöz, de szerintem nem jött be. :-(
2015. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!