Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Fiatal leszbikusok, ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal leszbikusok, ti a saját korosztályotokat kedvelitek, vagy az érettebb nőket? És fordítva, érett leszbikusok, szeretitek a tinicsajokat, vagy inkább saját korosztályból ismerkedtek?

Figyelt kérdés

2014. nov. 12. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha tetszik nekem a lány, akkor nem érdekel, hány éves :)
2014. nov. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Hasonóan tudok vélekedni mint az előttem szóló. Ha valami megfog benne az nem az életkora lesz. ;)
2014. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem a kora számít, habár 14 alatti ne legyen, mert bajt nem akarok belőle.
2014. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát....a szerelem vak meg minden, de azért én 16-30-ig lőném be a korosztályt. De ez nyilván a korommal együtt változik :D


20/L/L

2014. nov. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én az idősebbeket szeretem, mondjuk úgy 18-26 között :)

18/L/L

2014. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak az idősebbeket szeretem, olyan 23 felett 17/L
2016. aug. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam 19-21 között van.

17 éves vagyok.

2016. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat a legidealisabb plusz minusz egy ket ev. Fontos, hogy egyenrangunak tartsuk egymast, es habar alapjaraton nem vagyok korcentrikus, es hogy ha megvan az bizonyos szikra es kozos hang, akkor biztos, hogy az hogy hany eves az nem fog szamitani, de azt vettem eszre, hogy ha egy 14 eves kis cuki csajjal beszelgetek, akkor kicsit elojon belolem az anyai oszton, ha meg mondjuk egy 22 evessel, akkor meg ez a meno csaj, hogy eljatszom a hu de erett csajt, hogy ne tartson gyerekesnek.

Egyik esetben sem erzem magam onmagamnak, es ez nyilvan az en hulyesegem, nem is fordul elo mindig, de ez az altalanos.

L17

2016. okt. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34 vagyok, nem kezdenék 30 alattival.
2018. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!