Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 17eves leszbikus lanyok ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17eves leszbikus lanyok ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Ha nem tudja senki hogy azok vagytok?

mert fogalmam sincs hogy hol tudnek ismerkedni...


2015. jún. 1. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok cska 18 rólam sem tudják és nem tudok hol ismerkedni :/ am is béna vagyok :/
2015. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Írj

17/L/L

2015. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Irj:-) 16/L
2015. jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
focipályán, meccseken (de persze nőin). ;) jó ám az a női foci. :D
2015. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem is lehet írni:) 17/L
2015. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nek is lehet írni 18/L
2015. jún. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát, én 16 éves vagyok, de azért felvállalás nélkül a kalandokon kívül ne számíts sokra 17 évesen sem.

Ha kapcsolatot akarsz, nem titkolhatod el, az mindkettőtöknek kínszenvedés lenne, a párod érezné, hogy igaziból szégyelled magadat is, és ezért rá sem tudsz büszke lenni, hogy veled van. Együtt vagy egy pasival az neked nem jó, plusz neki is hazudsz, vagy ha elmondod neki, sosem tudod úgy szeretni, mint ahogy megérdemelné. Egyedül maradsz? Az meg magány és szomorúság.


De ne aggódj, még kis korú vagy, nyilván befolyásolhatnak a szüleid, a suli szóval nyugodtan még tartsd titokban. Nem lesz jobb, de amint felnősz már nem mondhatnak rá semmit, hiszen semmi közük nincs hozzá, most meg azért ismerjük a tanárokat a gimnáziumban *hahaw mesélhetnék a sulimról, de én akkor sem titkolózom, ha kérdezik és nem tagadom meg önmagam* a szülők is tudnak intoleránsak lenni ilyen dolgok miatt, de ha jó kapcsolatban vagy velük, akkor elmondhatod nekik, szeretni fognak ugyanúgy, csak talán idő kell nekik, hogy elfogadják.


Egy-két nagyon közeli barátodnak/rokonnak/tanárnak/ismerősnek elmondhatod, hogy mi a szitu veled, hiszen magadba fojtani semmiképp sem szabad, akkor inkább írj rám, és beszéljük meg. *Tényleg, bárki írhat, ha valami ilyen gondja van, sok szép és kevésbé szép történetem van az ilyen dolgokról*


De a legeslegelső feladatot az, hogy fogadd el önmagad, úgy ahogy vagy. Vannak dolgok, amikről nem tehetsz és nem tudsz változtatni, maximum elrejteni, de az nem mindig jó, hogy ha titkolod azt, aki vagy. Megnyugodhatsz nem vagy ufó, nem leszel ettől sátán szolgája *ha valaki ezek közül valami, az ne vegye sértésnek, nem az.* és legkevésbé leszel ettől rossz ember.


Nagyon sokan vannak hasonló cipőben, mint te, úgyhogy bármi is legyen nem vagy egyedül, ha sokan elhagynak, mindig lesz új, és majd észre fogod venni, hogy az életedben vannak biztos pontok, amik nem hagyják, hogy nagy hülyeségeket csinálj, csak nyisd ki a szemed, próbálj meg jó, kedves ember lenni, és hidd el, meg fogod találni álmaid barátnőjét, biztos vagyok benne, csak igyekezz:)


De hogy végül a kérdésre is válaszoljak *igen, öhm sok a pofázás, tudom,tudom* Ismerkedhetsz neten, pl.: itt, a sulidban, bulikban, utcán, klubbok, szakkörök, rendezvények, barátok között, barátok barátai, próbálj meg ismerkedni, úgy is össze futsz valaki szimpatikussal, akivel esetleg több is lehet, mint barátság. Csak keresgélj a lehetőségek között és ha végre találtál már csak meg kell ragadnod^^ Hajrá


:'3

2015. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom 7-es :)

Es a tobbiek is cukik koszonom :)

2015. jún. 9. 17:54
 9/11 zsani123 válasza:
irjatok nekem is, csajszik:) 17/L/bi
2015. jún. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 manócica1302 válasza:
Írj ha szeretnél ismerkedni ^^
2015. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!