Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus motoros nyamm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus motoros nyamm?

Figyelt kérdés
Szóval gondoltam megkérdezem, hogy ugyanolyan hatással van-e a nőkre, hogyha motorozik egy csaj mint egy férfiakra. Általában heteró pasik szeretik a otoros csajokat..vajon a leszbikusok is? Üdv. Egy kiváncsi "kezdő" aki maga is motorozik 16/L

2013. ápr. 9. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Engem egyátalán nem izgat egy motorozó csaj..

Érdekes kérdés,meglehet..személyiségfüggő dolog.. :)

2013. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokban múlna rajta a véleményem. De azért biztos felülnék mögé :)
2013. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én motorozok! 19/L.

Sokan csodálkoznak, de minden motoros köszön, ha a lámpánál megállok. Egy 250 -es Bömbim van, nagyon impozáns, és igazán élmény vele motorozni. Nem egy vadállat motor, de nagyon szép, tűzpiros. És a Hungaroringen hibátlanul teljesítettem a feladatot a próbakörön a tanpályán.

2013. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
yeah, én eddig még csak a robogónál tartok, de amint tehetem ugrok a nagyobb kategóriára. ezek szerint van rá kereslet:P
2013. ápr. 9. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Egyáltalán nem izgat, sőt nem szeretem a motorosokat. Ezzel nem fogsz felvágni senki előtt.
2013. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bocsi félreértesz..nem akarok senki előtt felvágni. Nem azért motorozom, hogy másoknak imponáljak, hanem mert szeretek. Csak érdekelt, hogy fejt-e ki valami különleges hatást! Remélem tisztáztam és nem jönnek hasonló demotiváló válaszok:)
2013. ápr. 10. 15:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Szeretek motorozni, van nekem is, de tapasztalatom szerint aki szeret, az nem szereti, ha motorozok, mert félt. Csajozni nem rossz vele, de nem mindenki szereti... Nekem nem kéne motoros csaj. :D
2013. ápr. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
soha senki mögé nem ülnék fel.. és nem vonz az ilyesmi! 18/L
2013. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem vagyok csaj, de emberből vagyok szóval:

Az azonos érdeklődési kör mindig jó dolog azaz: egy motoros csajnak be jön, egy nem motorosnak valószínűleg tök mindegy...


Én kocka vagyok és örülök ha a párom is úgy dönt, hogy leül velem játszani...

2013. ápr. 22. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

De még hogy!!! Vagány csajok a jók!!!


Szeretem a motorokat, bár nem volt alkalmam felülni egyre, de akarok majd szerezni egyet. És nem is akármilyen motort, nem kis robogót meg ilyen kis pincsiknek való cuccot, hanem böhöm nagy choppert. Na azzal fogom szelni az utat, frankó kis motoros bőrdzsekibe, mögöttem a világ legszebb asszonykája.


Kár, hogy ez csak ábránd. :)

2013. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!