Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus vagy biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy biszex?

Figyelt kérdés

szóval jártam már pasikkal meg pár csajjal de a szexig nem jutottunk el :/

(nem tudom mért de ha szexről van szó undor fog el hogy egy pasival le feküdjek)

az első csókom csajjal volt és nagyon jó azóta nem kaptam olyan csókot pasitól csak egy másik lánytól

szűz-en egyáltalán ehetek leszbikus ?

kérlek segítsen valaki

17/L



2013. ápr. 3. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Biszex vagy
2013. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz. De az is lehet, hogy fejlődésben lévő tini vagy, és még nem tudod, hogy mit is akarsz. Szerintem fölösleges erőltetni a járás dolgot. Légy szabad, járj el szórakozni, barátkozz, és ne mássz bele senki szájába. :) Szexualitás nélkül is boldog fiatal lehetsz. :) Aztán ha majd eljön az ideje, és tudod, hogy mit akarsz, jöhet a járás is.
2013. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak azért fog el az undor a pasiktól, mert még nem állsz rá készen.
2013. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

lehetséges hogy még ne állok készen

2013. ápr. 3. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetsz leszbikus szüzen, sok ember egészen fiatalon jön rá,hogy saját neméhez vonzódik, úgyhogy erre nincs ilyen szabály.

Én is így voltam a pasikkal való szex-el. Előtte, közben és utána is csak undort éreztem. Ha már magától a gondolattól undorodsz az szerintem már jelez valamit, de hogy pontosan mit is azt csak te tudod.

Kategorizálni pedig nem feltétlen szükséges magadat, az idővel úgyis magától eldől.

2013. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na igen, ilyen nincs, hogy csak tapasztalatok után lehet eldönteni ezt. Ez pont olyan, mint a heteroknál, ők se csak akkor jönnek rá, hogy melyik nemet szeretik, ha már kipróbálták.


Persze van akiben elnyomja az igazi orientációját a nevelés és csak később döbben rá...

2013. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem fejlődött ki a dolog. Az undor az amugy szerintem "baj". Általánosságban fog el vagy azoknál a fiúknál érzed ezt akikkel csókolóztál?
2013. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akikkel smároltam azoktól is de úgy átlagba minden fiútól undort kapok ha bele gondolok hogy velük esetleg szex
2013. ápr. 26. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!