Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vált ez ki belőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ez ki belőlem féltékenységet (2 lány barátról van szó)?

Figyelt kérdés

Van 2 nagyon jó lány barátom. Ők is nagyon jó barátnők. Az egyik visszahúzódó, félénkebb, a másik szinte az ellentéte. Egyikük sem ribanc, komolyabb kapcsolatuk sem volt még.

Egyre közelebb kerülnek egymáshoz testileg... először csak fogdosták egymást később már csók is (nyelves). Mindkettő heteronak tartja magát. Ezt csak azért csinálják mert jólesik nekik, a szexuális vágyaikat levezetik.

Engem ez vajon miért zavar? Talán mert velem is levezethetnék ezt, ha heterok elvileg...Nektek mi a véleményetek erről?

Fiú vagyok. Mind a hárman gimisek.



2013. ápr. 7. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha két számomra totál semleges csaj csókolózna, az engem inkább felizgatna, mintsem zavarna. Nem lehet, hogy az egyik tetszik neked, és többet is szeretnél tőle? Akkor mondjuk érthető a féltékenység. ;)
2013. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Két csak csókolózik az minden csak nem hetero .

Akár annak tartják magukat akár nem.

2013. ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a mai vilagban csajokban van leszbi, biszex, hetero.. meg hetero aki smárol csajokkal... nemértem. én leszbi vagyok, ugyhogy nem értem őket, mert így mindkét nemet eltaszítják maguktól.
2013. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak tetszett az egyik. de már nemigazán
2013. ápr. 7. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység érzése általában nem a másik félről szól, hanem saját magadról. Ha nem vonzódsz hozzájuk, akkor ez csak a benned rejlő frusztráció megjelenése, merthogy nincs barátnőd. Én is marhára mérges voltam a te korodban azokra, akik egymással enyelegtek. Szerintem tök mindegy, hogy most épp két lányról van szó, ha fiú+lány jóbarátod jönne össze az orrod előtt, ugyanez lenne a reakciód. Ha zavar téged, akkor mondogasd nekik, hogy "menjetek már szobára", vagy "ha már nem velem csináljátok, akkor legalább ne az orrom előtt", vagy hasonlók. Tudtukra lehet adni, hogy téged zavar a szitu és ha tényleg jóban vagytok, akkor valószínűleg visszafogják magukat. Te pedig közben próbáld meg elfogadni, hogy nekik már van puszipajti, neked meg csak később lesz.
2013. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
Téged ez zavar? Normális férfit 2 csajsmárolása felizgat, nem zavar. Én minden nap erre verem ki.
2013. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bírom, mikor csókolóznak, tapizzák egymást, "levezetik a szexuális feszültséget" ahogy te írod, de közben csont heteronak állítják be magukat :D
2013. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!