Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Hogyan tovább?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Már nagyon kicsi korom óta tudom, hogy valami nincs rendben,a lányokat szeretem, de mindig próbáltam elfolytani ezt a gondolatot.Jártam fiúkkal, lányos dolgokat csináltam stb . , de ez nem az én világom . Én elfogadtam, hogy ez a helyzet de ha anyukám megtudná nagyon ki lenne bukva, meg szerintem még korai neki elmondani.Mostanság ,hogy nagyobb lettem fiúsabb ruhákban járok ,és anyám tesz rá megjegyzést is ,hogy milyen fiúsan öltözködök,de én mindig letolom,hogy ne mondjon ilyeneket.Nem szeretném ha most rájönne mi is a helyzet,de ő is látja hogy viselkedem.Mit tegyek hogy ne jöjjön rá ??(Bocsi h ilyen hosszú lett :C.) minden kommentet szívesen fogadok.L/15

2013. ápr. 2. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Várd ki a megfelelő alkalmat, hogy saját életed legyen. Vagy fogattasd vele el.
2013. ápr. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én hetero vagyok de lehet, hogy még korai lenne ezt közölni anyukáddal, mert még fiatal vagy. Vannak dolgok amiket titokban tartunk a szüleink előtt de ezt előbb utóbb mindenképp oszd meg vele. Biztos nehéz lesz és nem lesz könnyű de ha szeret el fog fogadni mellesleg a női párokra kevesebben fújjolnak mint egy fiúpárra. De én még egy picit várnék a helyedben 15 évesen biztos sokkolná. De attl még a józan ész keretein belül lehet párod diszkréten.. +akkor ki is próbálhatnád milyen, hogy biztos legyél a döntésedben :)
2013. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem privátot, én szívesen beszélgetek veled erről, voltam hasonló helyzetben :D
2013. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget ! és mikor lenne a legalkalmasabb elmondani ?
2013. ápr. 2. 16:10
 5/11 anonim ***** válasza:
2-3 év. Ekkor már gyanús is ha nem viszel haza pasit.
2013. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az elmondással én is várnék még pár évet, főleg hogy írod, hogy nagyon kiborulna anyukád. Meg ilyen esetekben szerintem a (nem túl felvilágosult) szülők válasza általában a "majd kinövöd" és társaik.

Amúgy meg kitartás, a lényeg, hogy te elfogadod magad! :)

2013. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy biztos. Ha lehet, ne legyél egy fiúutánzat, mert akkor a normális nőies lányokat elfelejtheted, nem fognak szóba állni veled. Most még csak bontogatod a szárnyaidat, oké, de nem attól leszel leszbikus, hogy fiús ruhákba jársz, fiúsan mozogsz, viselkedsz, beszélsz... Ez inkább kiábrándító/gusztustalan, mint imponáló.

Jó tanács volt, vagy megfogadod, vagy nem.

2013. ápr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az utolsóval egyetértek. Nekem nagyon nem szimpatikusak a pasi imitátorok.


De van akinek meg ez jön be... szóval kérdező, a lényeg, hogy legyél önmagad, ne erőltess semmt magadra.

2013. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Gondolom bizonyítani akarsz neki.

Akkor én szívesen megszerettetem veled a fiúkat plusz ha rajtakap minket elégedett lesz.

2013. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
várj vele pár-évet a sexuális identitásod 15évesen még nem a végleges (ha csajokkal sexelsz akkor sem lesz az)18-20 éves korodra "készülszel" és elég ha akkor elmondod.
2013. máj. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!