Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » WOW partyról tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WOW partyról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy másik nővel megismerkedni vagy egy jó szexuális kalandot összehozni.Voltatok már ebben a buliban Budapesten? Mennyire gáz egyedül menni? Illetve tudtok olyan kávézót,ahova sok leszbikus nő jár?

okt. 19. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Egyetlen egyszer voltam, de az alapján tökéletes arra amit leirtal...😅

18/L

okt. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Wow😉
okt. 19. 03:15
 3/4 femboy0821 válasza:
100%
Szia! Én mindig egyedül voltam eddig WOW-n a Toldiban, szóval egyáltalán nem gáz egyedül menni. Még egy szexuális kaland is összejöhet, bár ide kevesen járnak egyedül és nagyon hangos a hely. Azt tudnod kell, hogy ez is vegyes buli, bárkit beengednek. Árban kb ugyanaz mintha az Alteregoba vagy No Limitbe mennél. Ha olyan helyet keresel ahol kizárólag csak nők vannak, akkor inkább az Ösztrosokk bulikat keresd, oda nem engednek be férfiakat és mindig sokan vannak. A keménymagból is ;)
tegnap 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
tegnap 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!