Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen tapasztalatok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok vannak arról,hogy Tinderen mennyire lehet lányként lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg más app/oldal?

jún. 24. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem itt is sikerült 1x
jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Közepesen lehet - mármint ha sikerül kiszűrnöd a rengeteg női profil mögé rejtőző kamus pasit.
jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nem egyértelmű, hogy a másik mit akar.
jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, de át kell hámozni magad a pasikon, aztán azokon a lányokon, akik csak érdeklődnek, de nem biztosak magukban, majd ott vannak, akik a pasijuknak keresnek lányt harmadiknak. Szoval hosszú az út, de a végén megéri.
jún. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem egyszerű, igazabol sehol. Csak sok turelem kell, szval keszulj fel.
jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tyu, valtozo. Alapvetoen az a baj, hogy nem sok lany van fent, vannak, akik csak harmadikat keresnek. En eddig egy lannyal beszelgettem hosszabban tinderen, talalkoztam is vele, de sajnos nem alakultak jol a dolgok. Sokan pedig par mondat utan lelattamoznak, es vege a beszelgetesnek. Jelenleg en is ilyen appot keresek (amit meg tudok ajanlani, az a Boo).

Szerintem szerencse kerdese is, de hajraa! <3

20l

jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt innen kalandom csajszival, úgyhogy itt sem kizárt :)

23 L

jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Harmadiknak volt aki beszált ?
jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
#8: en voltam, aki beszalltam harmadiknak egy parhoz
jún. 29. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már vagy 6 éve fent vagyok és csak egyetlen normális "párt" találtam eddig:D mondjuk hozzájön, hogy én elég válogatós is vagyok a külső tekintetében, viszont a mostani lánnyal már hónapok óta tart a dolog:) tehát nem lehetetlen csak türelmesnek kell lenni
júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!