Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es évei közepén járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es évei közepén járó egyedülálló férfi mit várhat, ha regisztrál a Tinderen? Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A maradék önbizalma temetését.
2022. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Fogd fel úgy mint egy plusz lehetőség és akkor nem érhet csalódás.Lehet semmi nem lesz de lehet akár egy kapcsolat is.Ha nem próbálod meg ,nem is tudod meg.
2022. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem tinderezem soha, úgy válaszolok ahogy az életben megy.

Ha csak agglegény vagy akkor nagyon kevés az esélyed, kivéve ha extraszuperül nézel ki. Ha elvált vagy ebben a korban, akkor jobb esélyekkel indulsz. De a 40+ kategóriában, lánykáról ne álmodozz, de még a fiatal anya is necces.

Magamból indulok ki, 37 évesen hagytam ott az exem, egy gyerekem van. Nem akartam új társat, kalandjaim voltak fiatalabbakkal, nem is kerestem mást, de ha elképzeltem hogy milyen új társam lehetne, akkor egy velem egykorú, max +5 éves elvált apukát képzeltem el, az én gyerekemmel egynemű és hasonló korú gyerekkel, hogy lenne 'testvére' (két barátnőmnek is ilyen mákja volt! Szuper felállás).

Végül egy 27 éves fiúval kínált meg az élet és elfogadtam három éve :)

Dióhéjban, semmi kifogásom egy jóféle negyvenes pasival, de neki már elváltnak és apukának kéne lennie, az agglegényt nem vállalnám be, problémás, rigolyás...

De gyerektelen, szingli 40+-osaknak biztos hogy előny, ha a pasinak sincs hátrahagyott családja (és fizetnivalója), és nem kell pótmamát játszania.

2022. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Ennél azért több információra volna szükség. Hogy nézel ki? Mennyire vagy vonzó, sármos, férfias, jóképű, jótestű? Anyagi helyzeted? Van saját tehermentes lakásod? Ha igen, milyen? Egy kis garzon szutyokrészen, vagy egy szép ház egy kertvárosban?

Miért vagy egyedülálló? Elváltál? Megözvegyültél? Vagy agglegény vagy? Gyerek van? Ha igen, milyen idősek, mennyire problémásak?


Ha ezeket a válaszokat megadod, sokkal pontosabb válaszokat tudunk adni.

2022. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, be fogja találni egy-két bot és meleg - ez akár lehetne sikerélmény is…
2022. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő hozzászólásokat. Alapvetően, ha van itt ilyen, akkor a Tindert már használó korombéli emberek konkrét tapasztalata érdekelne elsősorban. Amit itt az alkalmazásról olvastam, annak alapján kíváncsi lettem, hogy vajon ennek a korosztálynak is a fiatal férfiak élmémyei az általánosak, vagy van valami érdemi eltérés azokban?
2022. febr. 7. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:

#7 Még mindig nem írtál semmit arról hogy szingli vagy, vagy elvált, apa, vagy legalább voltak-e hosszabb kapcsolataid.

Én leírtam egy akkori 37 éves anya szemszögemből már a 3-asban, hogy mi lett volna a szempont. Tehát nekem az hogy ne olyan legyen aki soha nem élt együtt senkivel vagy nincs gyereke. De egy 37 éves gyermektelen nő biztos másképp gondolja, főleg ha ő még akar gyereket, ő biztos a gyermektelent keresi, hogy ne legyen mozaikcsalád.


A korod. Mint írtam, én nem kerestem online soha. Élőben akár be is jöhetett volna egy 45 éves, ha baromi jól néz ki, de őszintén szólva én akkor, 37 évesen, online max 40-ig adtam volna meg a korhatárt.

2022. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát konkrétumok nélkül ennek a kérdésnek semmi értelme. Mintha azt kérdeznéd, hogy egy 45 éves férfinak milyen esélyei vannak a munkaerőpiacon, de nem írnál semmit a tapasztalatról, tudásról, készségekről, végzettségről, bérigényről stb.
2022. febr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!