Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tulgondolom? Volt mar hasonlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulgondolom? Volt mar hasonlo tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
A baratnommel egy ideje mar nagyon ritkan szexelunk. Legutobb azt mondta, hogy kicsit csalodott bennem es emiatt nem kivanja meg kicsit unja, hogy mindig csak o kap. Sok stresszhatas ert, amik miatt nem szivesen kaptam, de azok mar nincsenek az eletemben es nagyon kivanom a kolcsonosseget. Azt elmentunk nyaralni, mensiztem, akkor azert nem szexeltunk, most o mensizik, azert nem szexelunk. Mar nem is masztizok, mert szeretnem, ha o erne hozzam, de akarhanyszor hevesebb csokkal probalkozom, nem folytatodik. Szerintetek tulspilazom az egeszet? Hagyjak csak idot a dolgoknak? Nagyon elment az onbizalmam a keves szextol, az a helyzet.

szept. 9. 11:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kissé kihült a leves. Van ez igy. Alaposan át kellene beszélnetek (esetleg néhány pohár bor mellett).
szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De akkor ez termeszetes?
szept. 9. 13:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 Neked bejon ?
szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Bekecs Béla ***** válasza:
11%

Szia,


Lili vagyok segitek neked


L 21

szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Lili, van parom aki segit, ha eljon az ido, de koszonom:)

szept. 9. 15:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem az a rész érdekelne bővebben, hogy csalódott benned. Miért? A nőknél nagyon fontos az érzelmi biztonság.
szept. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem szervezz egy nagyon nagyon romantikus estét. Amikor van mindkettőtöknek ideje: zene, tanc, kaja, összebujas. Meglátod sikerül-e összehangolódni, ha nem megy akkor ideje leülni és átbeszélni a dolgokat.
szept. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindig van ok vagy okok.
szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok a parommal, en is stresszesebb is vagyok illetve ő is megváltozott picit külsőre ami számomra fura, de dolgozunn rajta ha meg nem sikerül, akkor szakitunk és az élet megy tovább.
szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok, ha szabad tudni?
szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!