Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Összejönnétek egy olyan lánnyal aki így öltözik?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Akár Victoria De Angelis is ide tartozik. Erre az úgy nevezett "rockstar girlfriend" stílusra gondolok. Nektek tetszik? Elfogadnátok ha a barátnőtök így öltözne? Esetleg, ti öltöztök így?


Én valahogy így öltözök, és szerintem más lányoknak is nagyon jól áll.


18/L



tegnap 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hu en ennel sajnos sokkal unalmasabban oltozkodok, de imadom ezt a stilust. Siman osszejonnek ilyen lannyal, ha neki nem gond, hogy nekem nincsen ilyen ruhaim. Aztan mondjuk kitduja, lehet lenyulnek parat ha ugy van...xd

18/L

tegnap 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám olyannak ezt a stílust, ami különösen tetszik, de nem is olyan amivel bármi problémám lenne.

De ha olyan belsőre valaki, hogy szerelmes leszek, akkor úgyis abban a stílusban fog tetszeni, amiben ő jól érzi magát.

19L

tegnap 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden gond nélkül, én is odavagyok ezért a stílusért. Bár nekem csak 1-2 rock stílusú felsőm van.
tegnap 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút, én is extrém vagyok. Bár a kommentelőkhöz képest öreg.
tegnap 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen (az első képen a szoknyás kombó kicsit extra de a többi alapján simán)
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A szolidat jobban kedvelem.
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A feleségem metál bandában zenél, szóval igen, sőt van saját. Bár mindketten jó húsz évvel idősebbek vagyunk mint te, de ennek egy felnőttebb verziója.


Szerintem inkább a közös érdeklődés a döntő faktor egy kapcsolatban, hogy kinek milyen ruhák tetszenek az másodlagos (bár amikor egy méret vagytok, az dupla ruhatárat jelent).

Szóval ez alapján azt tanácsolom, hogy ha neked fontos egy szubkultúra vagy alternatív zene, keress olyan párt akinek szinén. Elvégre ez azt jelenti, hogy az ilyen jellegű programok közös programok lesznek, több közös élmény, nem megy az agyadra ha már három órája ugyanazt a riffet tanulja...

Legalábbis nekünk bejött.

tegnap 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabor49 ***** válasza:
0%
na ti ugy vagytok csajok mint én
ma 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!