Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, összejönnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, összejönnétek biszex lánnyal?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Össze. De félve...


Hiába minden sztereotipia, én tényleg csak csalfa biszexeket ismertem meg eddig...

2021. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Tudom hogy leszbikusokhoz szólt a kérdés, én biszex vagyok, de sokkal jobban vonzzanak a lányok testileg, érzelmileg is, velük voltak komoly kapcsolataim, szinte biztos hogy lánnyal végzem, úgyhogy ha megengeded válaszolok.

Én összejönnék. A barátnőm leszbikus, de ha biszex lenne, akkor is ugyanolyan szerelmes lennék, nem befolyásolna semmit.

Ha szerelmes vagy, akkor nem számít hogy bi vagy leszbikus, akkor is ő fog kelleni.

Szerintem nagyon le van egyszerűsítve ez az egész a testi dolgokra.

A biszexualitás csak azt is jelenti, hogy mindkét nembe képes beleszeretni az illető, és ha szerelmes vagy nem csalod meg a párod. Ez számít nem az hogy kinek mi van a lába közt.

Leszbikus és biszex is megcsalhat, ez inkább személyfüggő mint szexualitás.

2021. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Én egyáltalán nem a megcsalástól félek, hanem sokkal jobban attól, hogy újra olyan helyzetbe kerülök, hogy a másik magával nincs annyira tisztában, hogy felmérje, hogy készen áll-e egy homoszexuális kapcsolatra annak minden buktatójával együtt. Viszont ez nem biszex specifikus, és inkább azt mondanám, hogy csak olyan lánnyal lennék együtt, aki készen áll arra, hogy nővel legyen együtt, hogy ez már nem vívódás benne, nem kérdéses. És itt nem a nyilvános felvállalásra gondolok, bár így 30 évesen nem szeretnék bújkálni, a barátok és a család előtt felvállalt kapcsolatnak szerintem már alapnak kellene lennie, hanem a kellő önismeretre, hogy tudja, hogy ki ő és mit tud vállalni.
2021. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Ezt tökéletesen megértem utolsó. Végre egy kulturáltan megfogalmazott, érvekkel alátámasztott vélemény. 🙏
2021. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, exem is az
2021. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2021. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen
2021. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon feldobtak ezek a válaszok. :)
2021. ápr. 23. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!