Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » K-POP rajongó leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AyLoona kérdése:

K-POP rajongó leszbikus lányok! Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal? Szerintetek fura, hogy az ázsia de főleg koreai lányok jönnek be nekem? 22/L/L

Figyelt kérdés

Barna hajú, barna szemű, fitten sportos testalkatú lány vagyok. Emellett INFJ a személyiségtípusom, szóval elég különc vagyok, ami az átlagot illeti. Eléggé introvertált, rajongok a K-POP-ért, emellett régebben vágdostam magam és Borderline személyiségzavarom van a dokim szerint. Nincsenek barátaim, ismerőseim, sem Facebook fiókom. Véleményem szerint ott, mint általánosságban a világban csakis a felszínesség megy és nem pedig a valóban értékes dolgokra megy a hangsúly.. eléggé spirituális személy vagyok, mondhatni nem egy "tucat tipika"..


De nagy titkos vágyam, hogy legalább egy internetes barátra leljek, ha nem is barátnőre, mert mélyen legbelül eléggé magányos vagyok :(


Ha gondolja bárki, írjon rám nyugodtan privátban, remélem azért sikerül a hibáim ellenére is megértésre és egy kis beszélgetésre találnom valaki személyében :''')



2020. dec. 18. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fu, hat van csomagod basszus. A borderline nagyon para, remelem jo a dokid, ha komolyabbat akarsz ezzel mindenkepp muszaj foglalkozni, ugyanis parkapcsolatban az ilyen rettenetesen nehez. Pedig amugy tokre orultem mert elsore eseten vagy meg ENFP-vel asszem ez tokre ossze is illik allitolag. 😀

Amugy azert meg pacsi, ha vagdosasrol mar leszoktal, irto csunya szokas. Legalabbis en menekulni szoktam. Volt csaj akinek meglattam a combjan a hegeket es szimplan otthagytam. XD Kocsmaban ult mellettem, alakult a dolog aztan nekem ez tokre nem. 😀

Egyebkent szerintem kicsit sokat kepzelsz magadrol, senki sem tucat, ahhoz nagyon felszinesen kell nezni az embereket. Faek egyszerueknek is vannak tok mely dolgaik sokszor. 😀

Amit a social mediarol irtal az tetszik, tok igazad van.

2020. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A tucatot nem sértésnek szántam, sokkal inkább arra gondoltam, hogy felszínes a másik pl. pénz, anyagiasság és mellőzve a belső értékek.. ha nem vagy tökéletes, mondhatni "papucs" aki minden sóhajra ugrik, neked is van személyiséged stb. és a másik felek nem látnak benned hasznot, akkor szevasz tavasz kb.. :/ Addig bezzeg jó vagy, míg el nem használódsz, mint egy rongy, aztán kidobnak.. saját tapasztalat keserű íze :S Nem állt szándékomban általánosítani, főleg nem nagyképűnek tűnni pláne nem megbántani senkit :(


A vagdosást már évekkel ezelőtt abbahagytam, már alig látszanak halványan a hegek, ezért büszke vagyok magamra és minden hozzám hasonlónak a világban erőt és sok kitartást kívánok a gyógyuláshoz! :)

2020. dec. 18. 01:54
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én biszex 20/L vagyok, kpop rajongó szintén, de nálam kizáró ok az ilyen snowflake hozzáállás, sajnálom. Se a kpop szeretete, se az introverzió nem ritka vagy különleges, és a hátamon feláll a szőr, hogy ilyen végletesen írsz magadról és minden másról is.
2020. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Snowflake? Muszáj szótlan, áthatolhatatlan sziklafalnak lennem vagy mi? :D Nem mondtam, hogy KÜLÖNLEGES lennék csupán azt, hogy különc.. A 2 dolog nem ugyanaz.. Am köszi a "kedves" szavakat.. Tudtommal, nem sértést kértem, de azért azért köszönöm az idődet :D
2020. dec. 18. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Lelkisérültek kizárva... Hiába szeretem a Kpop-ot. Volt már elég dolgom Bipós, ADHDs, szociális fóbiás lányokkal, szóval biztos, hogy nem. Remélem nem selfdiagnosed vagy, és kezelnek ezzel :/
2020. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Énis szeretem őket
2021. márc. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szívesen barátkozom veled,én is elég magányos vagyok meg introvertált is,szóval nehezen ismerkedek új emberekkel,legalább is élőben,online azért egyszerűbb.
2023. szept. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!