Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Magas lányok, összejönnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas lányok, összejönnétek alacsony lannyal?

Figyelt kérdés
Nem zavarna, taszítana?

2019. júl. 23. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
nem zavarna, barátnőm jóval kisebb mint én de mégis nagyon jól megvagyunk
2019. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
3 napja tették fel ugyanezt a kérdést... nézd vissza, sok pozitív válasz jött.
2019. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez nem cm függö. Vízszintesen mind1 milyen magas valaki 😎
2019. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

engem pont hogy vonz.

174 cm vagyok, de az alacsony 145-150 centis lányok vonzanak, mint pl Ariana Grande.

2019. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Én sem vagyok magas de kifejezetten az alacsony (és vékony) lányok vonzanak.
2019. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Ez abszolút ízléstől függ. Számomra például, ha már hozzám képest annyira alacsony a lány, hogy ágaskodnia kelljen a számig, az már furcsa lenne. Értelemszerűen, ha nagyon megszeretnék és nagyon vonzódnék mégis egy ilyen lányhoz, akkor nem lenne probléma, mert szeretném mindenhogy. De ha csak így belegondolok vagy meglátok nagyon alacsony lányokat, (mondjuk 160 alattiakat) akkor nem tartom őket vonzónak. Így nem is látok nagy esélyt arra, hogy megtetszik egy ilyen lány.

Nyomatékosítanám, hogy ez csak az én véleményem, ízlésem. (mielőtt bárki lepontozna)

Bár az ilyen kérdéseknek nyilvánvaló, hogy az a célja, hogy megerősítést nyerjen a kérdező, szóval az én kommentem valószínű nem lesz népszerű..

2019. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hetero felállásban ez szinte eretnekség, nagyobb diszkrimináció és kirekesztettség, mint az azonos neműek kapcsolata.


Ne értsétek félre, semmi előítéletem sincs, mind2 nemből vannak ismerőseim.

Csak azt nem értem, hogy pl a magasabb nő - alacsony férfi felállás miért "ciki".

2019. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Ami azt illeti én sem vagyok kifejezetten égi meszelő, az átlagos kategóriába tartozom, inkább az alját súrolva a párom viszont kifejezetten alacsony és picike. Engem egyáltalán nem zavar, sőt igazából szeretem, hogy ilyen picike. Lehet hogy ha magasabb lennék már kényelmetlen volna, de így nem különösebben okoz problémát. Alapvetően nekem a cuki lányok jönnek be, ezen sokat dob az is, hogy mondjuk a párom alacsony, olyan pici keze és lába van, hogy azonnal meg tudnám zabálni. Preferenciának nem mondanám, mert nekem legfőképp az illetőnek a személyisége az ami számít de a jelenlegi páromban ezt is kifejezetten szeretem :)
2019. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Igen

Imádom a picike lányokat :3

17/l/l

2019. júl. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Kifejezetten vonzzanak az alacsony, cuki lányok! :D

(Bár találnék egyet! :b) Hozzáteszem én sem vagyok túl magas. xD


16ll

2019. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!