Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hagynad a bi baratnodet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynad a bi baratnodet parkapcsolatban srachoz is jarni?

Figyelt kérdés

Ugy havi egyszer igenyelne azt.

Csok az nem lenne, de szopastol kezdve (szereti csinalni) minden mas igen.


szept. 13. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt sokan írnak most igent , de a valóságban lehet hogy meggondolnák magukat .
szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Én bi vagyok, de ez nem nagyon nem fér bele egy kapcsolatba.


Még barátság extrákkal kapcsolatba is úgy mennék bele, ha csak ketten lennénk benne és ha valaki esetleg más fele kacsint, akkor szépen elmondja a másiknak és ennyi volt a szex.

szept. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Előző vagyok. Az első mondatot jól elcsesztem! 😅
szept. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Csok nem de minden mas igen?

Nem!

szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Bi lány vagyok, de ezt én sem csinálnám
szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Leszbikus vagyok, és nem, nem mennék bele ilyenbe. Ha mellettem pasi is kellene neki, az részemről felejtős.
szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem bi, és nem vagyunk poly kapcsolatban szóval nem.



Vannak ismerõseink akik polyk, nincs velük bajom, de a mi kapcsolatunk nem ez, és nincs igényem ilyesmire a saját magánéletemben.

tegnapelőtt 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%

Én bi srácként irok. Pár éve összejártam egy csajjal alkalmi jelleggel, akiről kiderült vagy 5 találkozó után hogy egyébként neki barátnője van, aki rólam tud és elvileg nem zavarja. Kb fél évig jártunk össze amikor közölte, hogy kezd többet érezni irántam igy nem folytathatjuk mert nem akarja elvesziteni a lányt.

Ebből én azt tudom leszűrni, hogy ha tudatában van a csaj, hogy neki csak szexuális jelleggel kell a srác, akkor tudnia kell kontrollt tartania. A csaj ismerősöm maradt, igy tudom hogy azóta is együtt vannak.

tegnapelőtt 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszek népszerű a véleményemmel, de minden további nélkül: ha a barátnőmnek farok kell, akkor az a farok vegye át minden felelősségét a kapcsolatnak. Fizessen, érzelmileg támogassa, törődjön vele, bánom is én. De én nem egy bankautomata és nem is szeretetszolgálat vagyok. Borzasztóan megalázónak találnám, ha egy ilyen kéréssel jönne a párom, nem aláznám meg emiatt, de biztosan elválnának az útjaink, ha neki mellettem ilyen vágyai lennének. A vaginális behatolást mással is meg lehet oldani, ha esetleg az ilyen jellegű izgatás hiányzik neki. De ha ő hús-vér férfit kíván, az számomra azt jelenti, hogy ő a kapcsolat jellegével alapvetően sincs megelégedve. Egy férfi teljesen más dolgokat tud nyújtani érzelmileg és szexuálisan, mint egy nő. Pontosan ezért hivatkozok magamra én is leszbikusként: amit egy férfi tudna nekem adni, az számomra nem megfelelő/kielégítő. Döntse el, hogy nőt akar, vagy férfit.
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!