Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Élhet egy biszex nő hosszútávú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet egy biszex nő hosszútávú, komoly, teljes mértékben monogám párkapcsolatban egy másik nővel? Meséljetek kérlek pozitív sztorikat!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Leszbikus egyetemista lány vagyok, 19 éves.

Tudom, hogy a kérdésemre a válasz "igen, miért ne élhetne?", de nem ezt tapasztalom a környezetemben így szívesen olvasnék a tapasztalataimat megcáfoló pozitív szerelmi történeteket Tőletek.

A tapasztalataimról röviden:

1. Eddigi egyetlen párkapcsolatomban egy biszex lánnyal voltam együtt, aki nagyrészt teljes mértékben nőként kezelt, de voltak olyan megjegyzései ahol úgy éreztem férfiakhoz hasonlít, és ez nyilván bántott, úgy éreztem én nem vagyok elég neki.

2. Vannak olyan biszex ismerőseim, akik randiznak lányokkal, de hosszútávon mégse tudják elképzelni magukat egy nő mellett. (Van aki azért nem mert szeretne gyereket de nem tudja elképzelni hogy nővel alapítson családot)

3. Van egy biszex barátnőm, aki elég közel áll hozzám, az egyetemen ismertem meg. Első kapcsolata egy lánnyal volt, akit megcsalt egy sráccal mert elmondása szerint "nem akart kimaradni semmiből se", "igazából mindig is egy barátra vágyott, nem barátnőre" "nem látja magát nővel hosszútávon".

Ezek a tapasztalatok összességében nagyon lehangolnak, mert én egyszer szeretnék a párommal (egy nővel) családot alapítani és mivel a nőkhöz vonzódó nők többsége biszex így tartok attól hogy nem fogom megtalálni azt a nőt akivel ezt megvalósíthatom.

Azt szeretném kérni, hogy ha Te:

a, egy biszex nővel már évek óta tartó párkapcsolatban élsz

b, egy biszex nő vagy aki egy másik nővel él évek óta párkapcsolatban

.. akkor kérlek írd meg a Ti sztoritokat (hogyan találkoztatok, mióta vagytok együtt, milyen közös terveitek vannak (plusz pont ha ez a közös terv esetleg a családalapítás:)), nagyon feldobna, ha ilyeneket olvashatnék Tőletek:)

Előre is köszönöm:)



aug. 7. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

Mindenki megcsal mindenkit. Legyen az biszex vagy akarmi. Nezd mar meg az embereket...Azariah jaj de inteligens jaj de cuki. Baxott a toi-toinal egy masik novel ugy, hogy volt baratnoje. Mi az emberek reakcioja ha szoba jon? Hat az, hogy ez mar regi sztori, minek felhozni?! WTF? -_-

En sose csalnam meg a parom, meg akkor se ha egy ufohoz vonzodnek mert triszex vagyok. no, ferfi, ufo...triszex XD Mindenki mas szanaszet csalja a masikat!

aug. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Fiatal vagy még! Ezt azt kipróbálsz ,de később másként fogod látni a dolgokat. Egyenlőre keresed a "helyed a nagyvilágban".
aug. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ez a megcsalás dolog tényleg mindenhol előfordul. Heteróknál és leszbikusoknál is. És nem csak elvétve. Csak ha egy biszexuális csal, akkor azzal takarózik, hogy mert kell pasi is. Pasi azzal, hogy mert nem kapott meg mindent otthon az ágyban, vagy nem elég gyakran, leszbikus nő meg hogy eltávolodtunk egymástól lelkileg, stb. A valóságtartalma mindnek kb ugyanannyi. Nem sok. Főleg nem olyan, amit ne lehetett volna megoldani.

Még csak 19 vagy. Lehet, hogy te érett, de sokan nem azok ebben a korban. Ne most vonj le messzemenő következtetéseket, hogy ki milyen. Ennyi idősen én is sokat keresgéltem. Igaz, én nem csaltam, de kb havonta új párom volt. Fogalmam sem volt mit akarok, biztos sok mindenkit megbántottam.

Olyan partnert keress, akivel szeretitek egymást, akiben megbízol, és akit ismersz annyira, hogy tudd, hogy tisztel téged. Ehhez idő kell. Vagy randizgathass, hogy 3 tali után úgy dönts összejöttök, és 95%-ban csalódás a vége.

aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ismerôsöm itt külföldön aki nõhöz ment feleségül és biszex. Boldogak együtt.



Szerintem ez inkább az egyénen múlik, hogy el tudja-e engedni azt a szociális elvárást amit a társadalom belenevelt.

De ilyen trauma leszbikusok közt is van, nagyon sokan nem engedik magukat boldogbak lenni, mert valaki elhitette velük, hogy ezt nem érdemlik meg.

aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!