Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, mennyi volt a leghossz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyi volt a leghosszabb idő, amit párkapcsolatban vártatok a barátnőtökre, hogy legyen szex? Hány évesen? Megérte várni?

Figyelt kérdés
aug. 7. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Fél évet, 27 évesen. És igen, megérte, azóta is már 8 éve együtt.
aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell várni? Nekem sosem volt olyan partnerem, ahol várni kellett volna, pedig lassan 40 leszek. Igaz, hogy tiniként esély sem volt kapcsolatra, később meg ez sosem volt gond.
aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
2, mert az ember messze lakik pl.
aug. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%
3as, és van hogy hónapokat kell várni 2 találka között?? Az úgy nem is igazi kapcsolat. Régen belementem ilyenbe, de semmi értelme. Max átmeneti távolság működik, ha valaki elutazik pl munka miatt.
aug. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

4, azóta már rég együtt élünk.


De igen, sajnos ha egy viszonylag kis létszámú csoportban randizol csak, megesik, hogy az, aki igazán megmozgat, messze lakik.


Nem rossz ám méha lelassítani, nem kell egy kapcsolatnak két hét alatt kiteljesedni.

Igen, dolgozó felnőtt emberek vagyunk, igen, 6 hónap alatt volt 3 randink, de közben napi szinten beszélgettünk.

Aztán viszont átkavartuk a munkánkat, aztán pár hónap múlva a lakhatást is, és össze is költöztünk egy év után.


Igen, a szex jó, de nem annyira, hogy megérje úgy odadobni mindent csak mert frussztrál az ismerkedési szakasz és inkább dobbantassz ha másik még nem dobta le a textilt.


Ha két ember között emberileg nem működik a dolog, az szerintem sokkal inkább gáz.


Elég szomorú, hogy az a sztereotípia, hogy a leszbikusok a második randira már a költözést is lerendezik, aztán két hét múlva már valaki mással vannak, és mindenki mindenki exe.

aug. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös, az tök jó, gratulálok, hogy nektek így sikerült. Nekem sajnos csak rossz tapasztalatom volt távkapcsolatban. De ha félreérhető lettem volna, nem a szex hiánya miatt 😀

Nekem egyszerűen csak nem volt szerencsém olyan nőhöz, aki húzódozott volna. Hallottam ilyenről, de ott valami trauma állt a háttérben. Ezért is kérdeztem, hogy miért kellhet várni? (És a tini kort ne vegyük ide, mert akkor nyilván mindenki gátlásosabb)

aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

6 (meg gondolom 2 és 4?)


De akkor ez nem a távolság, hanem a partner. Ezen múlik az egész, hogy valamilyen formában közelebb kerültök egynáshoz, akartok közös életet, vagy sem.


Ilyen situationship előfordul távolság nélkül is, az, hogy két utcányira laktok nem véd meg attól, hogy nyögve nyelős az egész.

Sőt, szerintem ha közel van hozzád, még könnyebb eltötymörögni egymás mellett egy diszfunkcionális, sehova nem tartó viszonyban. Pusztán mert el vagytok foglalva a hétköznapokkal, és nem gondoljátok át, hogy hova tartotok, nem teszi fel senki ezeket a kérdéseket.

aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!