Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi lenne az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi lenne az az aktus, amit ha a barátnőtök nem csinálna az ágyban/nem lehetne csinálni vele, az előbb-utóbb szakítást vonna maga után?

Figyelt kérdés
Arra kérnék mindenkit, hogy ne első ösztönből adjunk választ, hanem képzeljünk el olyan kapcsolatot, ami minden egyéb téren jól működik, bármit meg tudtok beszélni, mindenben számíthattok egymásra, sok szeretetet adtok-kaptok oda-vissza, érzéseitek is vannak a nő felé, minden, amit szeretnétek.

júl. 5. 03:55
A kérdező szavazást indított:
Nem kötelező semmiféle szex egyáltalán (főleg aszexuálisoknál lehet opció)
Ha van vaginális szex, egymás kézzel (vagy opcionálisan lábbal, segédeszközzel) való izgatása, már jól elvagyok
Punci, kéz és kölcsönös orál alap, ennél lejjebb semmiféle extra kiegészítő cselekvés mellett nem adom
Punci, kéz alap, és legalább szopjon, ha nyalást kapni nem akar
Punci, kéz alap, és legalább nyalni lehessen, ha szopni nem akar
Punci, kéz, anál, kölcsönös orál alap
Punci, kéz, anál, szopás alap (nyalásról le tudok mondani)
Punci, kéz, anál, nyalás alap (szopásról le tudok mondani)
Ezek közül egyik sem foglalja össze jól a legalapvetőbb igényeimet (kommentben való részletezést megköszönök)
35 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha aktus nincs akkor van gond.
júl. 5. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Lábmunka, lábfétises dolgok.
júl. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Világ legnagyobb hibáját kövövettem volna el ha elhagyom bármi miatt a párom. Nem ez az elsődleges szempont nálam.
júl. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem az a kérdés, hogy mit enged, hanem, hogy milyen gyakran. Ha a punciba hagyja és engedi az orált, akkor rendben van a dolog. De ha rendszeresen nyafog, hogy most ne, nem akarja kellő gyakorisággal, akkor szakítás.
júl. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
az a baj ezekkel hogy.. ha férfinak csak egy bevállalós bnője is volt (nekem már rögtön az első) és több dolgot is hagyott. onnantól kezdve furcsa visszafele haladni.
júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Ezeknél perverzebb vagyok.

Ha nincsmeg az extra igényem akkor off!

júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

meg lehet beszélni ki mit akar.. de sose vágjon pofákat, ez fontos.

voltam már olyan csajjal akit én fél óráig kényeztettem.. bokámig sunci leves voltam.. ő meg olyan fejet vágott mikor "végeztem" mintha negro gyerek az asztalára kakkantott volna. ez nem frankó

júl. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Igazából mindent iy akarok, vikéve a mi fáj.

Es valljukbe ha nem kapommeg amit szeretnék (vagy bárki más) előbb utobb keres valakit akitől megkapja. Rosszabb esetben a felesége mellett...

aug. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
az anális szexet kipróbálnám vele, de sose engedi. FÉl valamitől. meg a házon kívüli szextől is. engem felizgatna ha erdőben csinálnánk egy fához dőlve. vagy moziban
szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Volt hirtelen ötlet a kocsiban este.

Gyorsan félreálsz az út melé,és ott.

Vagy egy bevásárlóközpont ebéd előtt a mosdóban.

Spontán a legjobb!

szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!