Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt eddig a legbizarrabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legbizarrabb leszbikus élményetek? Párkapcsolatban vagy alkalmi során?

Figyelt kérdés
júl. 27. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Egyik legjobb heteroszexuális barátnőm fiatalabb lány testvére.
júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen korúak voltatok?
júl. 27. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Egymás popsiját nyaltuk
júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Egy koncerten keveredtem össte egy lánnyal, utána beültünk inni egy bárba, ott már érezhető volt hogy még aznap lesz folytatása.

Kiment mosdóba, visszafelé már látszódott rajta hogy valami más. Mondta hogy menjünk fel hozzá mert közel lakik és a kezembe nyomott egy távirányítót. A másik fele benne volt, meglepő volt ilyet még nem használtam de őt nagyon beindította.

Nála jött a következő meglepetés, hatalmas szexuális játékszer készlete volt, kb mintha egy szexshop lett volna.

Kérdezte hogy a dupla végű felcsatolhatóst próbáltam e már és hogy benne lennék hogy azzal is csináljuk. Benne voltam.

Nem kérek privit.

júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

Utolso: mar attol beindultam hogy elolvastam 🤩 nagyon jo lehetett!

25LL

júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
4- bírom akik egy válasszal fel tudnak izgatni 😅😅
aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!