Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Aszexuális kapcsolatban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuális kapcsolatban élő leszbikus nők! Hogy működtethető így a párkapcsolatotok? Van tartós párkapcsolatra is esély így?

Figyelt kérdés

júl. 14. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne?
júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nehezebb partnert találni, az igaz.
júl. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 28 a barátnőm 32 éves, kettőnk közül ő aszex. Így a kapcsolatunk is az. Nálatok mindenketten aszexuálisak vagytok?
júl. 14. 15:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaah hogy jaah:D


Hát ezt nem mondtad. Azt hittem mindketten aszexek vagytok.


Hát figyelj, ha neked elég a maszti akkor valószínűleg meglesztek, ha nehezen elég akkor már kérdéses hogy mennyire fog menni

júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Aszexualitásnak is vannak fokozatai. Ő mennyire az?

Am. ahogy 4. írja.

júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Néha megölelem. Csók csak nagyon ritkán lehet, de az is olyan mint a fekete fehér filmeken. Ha hozzám ér olyan esetlenül teszi. Több mint egy év után is. Nem az első kapcsolata.
júl. 28. 09:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem illetek össze. Egy normális libidóval rendelkező ember folyamatosan csak lemond. Én csók és érintés nélkül meg is halnék... az a szeretetnyelvem.
júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!