Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan társkereső ahol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső ahol külföldiekkel is lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Korábban a Zoe nevű appot próbáltam ki, de kb minden funkciója fizetős volt :/

Tudtok esetleg olyat ajánlani ami megbízható? Illetve akár magyar oldal is szóba jöhet, ha ilyennel van/volt jó tapasztalataitok (Melegrandi és Páratlan oldalakat próbáltam).



júl. 10. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Mindegy hogy külföldi vagy magyar, tele lesz magukat nőnek kiadó pasikkal.
júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Attól még próbálkoznék.
júl. 10. 09:16
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ez így szép és jó gondolat, de ha összeszedsz valakit mondjk Venezuelából, akkor mi a terv? Odaköltözöl?


És egyáltalán akkor ebből hogy lesz kapcsolat vagy valami? Ha elhív randizni, az hogy lesz? Csak levelező partnert keresel, vagy külföldön akarsz élni?


Ha alkalmizni akarsz, menj nyaralni, aztán csajozz valami melegbárban.


Bármi máshoz viszont fizikailag közelebb kéne lenni, különben nem lesz semmi belőle.

júl. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

🤦‍♀️ nyilván nem ilyenre gondoltam, hanem hozzám közelebb esőre. Az egyik határhoz közel élek.

Mindemellett a kérdésemre szeretnék választ kapni, nem másra vagyok kíváncsi. :)

júl. 10. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez azért releváns infó, mert úgy általában a külföld elég tág kategória.


Ha beszéled az adott ország nyelvét, akkor lehet hogy azon át kéne megnézi az ottani társkeresési appeket, bulikat amik ott vannak.

Pl egy osztrák pride buliba elmész aztán ott? Vagy egy román simkártyával leszedni az ottani tindert?

júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Her nevű app. Vannak magyarok és külföldiek is.
júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!