Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem szeretem a férfiak társasá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a férfiak társaságát. Más leszbikus is érez igy?

Figyelt kérdés

Általában az az általános, hogy a leszbikus nők a férfiakkal jobban kijönnek...


na nálam ez soha nem volt így, sőt! Gyerekkoromban is sokkal jobban vonzott a lányok társasága, mióta felnőttem meg sajnos sokszor kifejezetten kellemetlen a férfiak Egyrészt valahogy nem találom velük a közös hangot. Nagyon kevessel, nagyon ritkán.


Másrészt egyszerűen nem tudok velük úgy onmagam lenni, mint a nőkkel,mert ők folyamatosan a nőt látják bennem (nyilván, ezért nem is lehet hibaztatni őket),nen az embert,azzal meg egész egyszerűen nem tudok mit kezdeni,hisz nekem ők érthető módon totál közömbösek. Nálunk munkahelyen a férfi nő kommunikáció nagyrésze kb szexuális ugratás/poenkodas amiben én kívülálló is vagyok, és kedvem se nagyon van hozzá. Úgy veszem észre hogy a férfiakat szinte csak "úgy" erdekli a női társaság, így hát nekem nem nagyon van dolgom velük


Érez más is így?


szept. 12. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

"Nálunk munkahelyen a férfi nő kommunikáció nagyrésze kb szexuális ugratás/poenkodas amiben én kívülálló is vagyok, és kedvem se nagyon van hozzá."

Szerintem ehhez senkinek nincs kedve, szexuális irányultságtól függetlenül.

szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem vannak más queer identitású férfi haverjaim, velük tök jól kijövök.


Néhány heteró pasi az, képtelen tisztelni olyan nőket akiket nem dughat meg, de ez nem gondolom, hogy a heteróság terméke, inkább egyéni karaterhiba.

szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# lehet egyedül vagyok ezzel🤷
szept. 12. 21:11
 4/7 A kérdező kommentje:
2# mondjuk most hogy igy mondod,transz meg bi baratom van.
szept. 12. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor neked is csak ezekkel a bizonyos problémás férfiakkal van bajod, nem úgy a férfiakkal általában.
szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# hát.. igazából mint mondtam én nem hibaztatom a férfiakat hogy úgy mukodnek ahogy,meg nem csinalnak semmi rosszat velem,csak egyszerűen nem keresztezik egymást az érdeklődési koreink meg nem szeretem ha elsősorban nő vagyok és másodsorban ember. Nekem ez kifejezetten kenyelmetlen. Nem azért mert barmi bajom lenne azzal hogy nő vagyok, hanem jobb szeretem ha valakit úgy isten igazából a lelkem érdekel és az amit mondok,nem pedig hogy erzem Hogy full nem erdekli mit gondolok,csak jutna be a bugyiba. És ezt nem csak a bunkó parasztja csinalja igy, hanem sajnos a heteró férfiak ilyenek ha nőről van szó. Lehet a heteró nők is a férfiakkal 🤷
szept. 12. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak rossz társaságba kerültél. Egyáltalán nem ilyen a férfiak többsége. Én bi vagyok, de engem is zavarna, ha folyton így viselkednének. Munkahelyen nincs is ilyen, de baráti társaságban is bajos lenne, amikor van párom. Ha vonzó nő vagy, biztos észreveszik, de a tiszteletet meg tudják adni, ha elég értelmesek.
szept. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!