Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lanyok! Ti keresnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Ti keresnétek egy olyan lány társaságát, akinek bejöttök?

Figyelt kérdés

Ő hetero és 20 éves ( azt mondta tavaly mikor megmondtam neki hogy bejön hogy Ő hetero. Nem nagyon volt előtte se kapcsolatunk csak közös társaságba kerültünk. Ezekután nem is beszéltünk, de aztán pár hét múlva kérdezte chaten hogy vagyok. Meg is lepődtem, hogy rámírt,de kicsit bunkó volt velem. Ezekután megmondtam neki, hogy értem hogy nem keresett mert bejön nekem, de hogy még bunkó is mikor Ő érdeklődött felőlem...

Eltelt fél év, megint rámírt, hogy mivan velem és kérdezte hogy megyek e En is xy helyre a többiekkel.

Szerintetek mit akar? Miért érdeklődik ? Netán érdeklem mit lány, és lehet hogy bizonytalan?

25/L



2017. jún. 16. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti nem érdekled őt, csak neki jó ha minél több havernője van.
2017. jún. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

(Magamból kiindulva) csak játszik veled de nem jössz be neki és csak azért csinálja az egészet mert tudja hogy tetszik neked pontosabban tesztel téged hogy meddig vagy hajlandó tűrni ezt az egészet.


Remélem tudtam segíteni :)

2017. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sose fogom megérteni miért ilyenek a nők.
2017. jún. 19. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!