Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kerülhetnek be leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnek be leszbikusok társaságába?

Figyelt kérdés

Facebook csoport meg ilyenek. Nem, nem csajozni akarok. Szóval NEM. Nem erre izgulok, és nem is 3D leszbikus együttlétet akarok. Meg még nem is húsnak lenni a szendvicsben (mondjuk utóbbi nem volna rossz, de azt nyilván 2 biszexuális nővel). Aki eddig nem találta volna ki, igen hetero férfi vagyok (és még nem is incel)



Valakinek valami használható etikus, és ésszerű ötlete van? Ha igen, kérem írja meg (privátban vagy itt)



2022. dec. 27. 20:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nyilván az offline módok is játszanak. Szóval nem csak Facebook meg egyebek
2022. dec. 27. 20:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis minek szeretnél bekerülni?
2022. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na ez az, amit nem fogok nyilvánosságra hozni. A miértet. Sorry. De ezt nem.


Ha ramírsz, privátban elmondom. Illetve már most emlékeztetlek a "magántitok" fogalmára, és ezzel kapcsolatos büntetőjogi kilátásokra.

2022. dec. 27. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

A netes csoportokat, főleg az Fb-t kb. felejtsd el. A 90%-a az ott lévőknek pasi aki erre akar matyizni (jobb esetben pár aki nőt keres 3.-nak). Járj el melegbárokba ott vannak leszbikus nők is és próbálj velük társalogni.

A te dolgod miért akarsz közéjük kerülni, de gondolkodj kicsit fordított aggyal is. Nekik mi az "üzlet" abban hogy egy pasi van köztük??? Haverként, egy ismerősként a sok közül talán elfogadnak, de nem fogják az orrodra kötni a szexuális életük részleteit. Ha ezt keresed akkor hamar indexre kerülsz minden leszbikus nőnél.

2022. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Indexre?

Ezt a kifejezést így nem tudom értelmezni. Csak 2 dolog jut eszembe róla

1: gépjárművek irányjelző ne

2: felsőoktatási dokumentum.


Nem, nem a szaftos részletek érdekelnek

2022. dec. 27. 22:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 index... - a felsőoktatásban is így hívják az "ellenőrzőfüzetet" (amibe az érdemjegyeket beírják), de a könyvek végén lévő szószedetet is. S egyes jegyzetek, könyvek szélén is van index ahova jegyzetelni lehet.

"indexre rakni valakit" = szélre kerül, távolodni akarsz tőle, mai szóhasználattal "offolnak"

2022. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ahhá. Köszi. Hány éves vagy, hogy ilyen (?avitt?) kifejezést használtál? Nem kötekszem. Érdeklődök 😉
2022. dec. 27. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező 24 éves vagyok én,de meg nekem sem avitt amit írt..
2022. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
96%
Szerintem pasiként elég nehéz lehet bekerülni közénk, már csak azért is, mert legtöbbször perverzkedést tapasztalunk tőletek. Nem tudom, hogy neked miért fontos ez, de ha valóban nincsenek szexuális töltetű szándékaid, hanem esetleg csak kérdezni szeretnél valamiről, akkor írj rám nyugodtan, hátha tudok segíteni.
2022. dec. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom te vagy az, aki pénzért, meg ki tudja miért akarja leszbikusok családjának az álbarátot eljátszani. Már privátban is megírtam, hogy hülye az ötlet, és én tuti nem segítek ilyen csoportba bekerülni. Remélem más se lesz olyan ostoba.
2022. dec. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!