Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, nektek a tőletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, nektek a tőletek fiatalabb vagy idősebb nők/lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 10. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, az adott nőtöl függ, hogy bejön-e külsőre, de ez csak egy dolog. A belső is be kell, hogy jöjjön, mert szép külső üres belső mellett számomra nem kapcsolati alap.
2022. dec. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Is is
2022. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, attól függ mennyire fog meg a személyisége.
2022. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából velem egykorúak, huszas évek vége, 30as közepe?


32/N

2022. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem őszintén főleg az idősebb hölgyek tetszenek. Ettől függetlenül gyakran nem jövök ki velük, mert nem szeretem, ha folyton a szárnyaik alá akarnak édesgetni.


Ha esetleg a külsőre vonatkozik a kérdésed, korombeli lányokat egyaránt találok (néha) szépnek, de itt is főleg a nálam jóval idősebb nők vannak a többségben.



Erre egy félig összeszedett — azonban véleményem szerint teljesen érthető — magyarázat is van. Én örökké felnőttekkel voltam körülvéve: öreg lélek vagyok szokták is mondani. Hiába találom a korombeli lányok (egy részét) gyönyörűnek, hogyha egyszerűen nem tudom velük megtalálni a közös hangot. Ezesetben én vagyok az a gonosz nőszemély, aki a szárnyai alá édesgeti a másikat. Nem értik miről beszélek (pedig egy nyelven társalgunk), bizonyos gondolatok még félig sem értek meg bennük, a problémáik, amikkel küzködnek, az én életemből régen eltűntek.


Főleg 25 fölötti hölgyekkel ismerkedem, de talán nem hazudok, ha azt mondom, inkább legyen még 30 fölött is, a fiatal felnőttek nyüzsgése is gyakran ki tud készíteni.


Remélem kielégítő választ adtam a kérdésedre.


16L

2022. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valtozo nem a kor a donto.
2022. dec. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az idősebbek, én 41 vagyok a párom 53.
2023. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!