Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Létezik meleg szauna nők számára?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik meleg szauna nők számára?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam hogy meleg férfiak számára létezik ilyen. Leszbikus, biszex nők számára létezik ilyen?

tegnap 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus szauna nincs, de néhány szaunában van női nap. Viszont el kell keserítselek 99%-ban NEM leszbikusok veszik igénybe, hanem olyan nők akik nem akarják hogy férfiak bámulják őket.
tegnap 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1. Hát ez eléggé szomorú, így sosem lesz esélyem csajozni. 😅😪

Mondjuk nem értem, ha meleg szauna, miért hiszi sok nő hogy ott felszed valakit? Nyilván menek biszexek és heterók is, de mégis..

tegnap 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 heteró nem megy meleg szaunába mert minek? Biszexek igen, de oda nem szimplán pasizni megy le egy nő, hanem mert vagy a párjával van és úgy akar többesezni, vagy ha egyedül akkor meg direkt olyan többest akar ahol a pasik egymással is vannak.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ha hetero pasit akar egy nő könnyed szexre akkor swingerbe megy. Ha nem zavarja a hármas női biszex alapon akkor szintén.

Leszbikus swinger/szauna stb. meg nincs, mert a leszbikusok nem csak testiségben gondolkoznak. Nem tudná eltartani a helyet a kereslet.

Régebben voltak ösztrosokk partik, ahova csak nők mehettek.

tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Normális ember nem azért megy szaunába, mert ott valamilyen szexuális dolgot akar. A szaunázás alapesetben nem erről szól, még akkor sem, ha meztelenül kell szaunázni.
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Tudom, járok edzeni, már jó ideje.
tegnap 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 sima szaunába tényleg ezért mennek az emberek, de a meleg szaunákba teljesen másért 😂
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Pontosan. Nem véletlenül tettem fel a kérdést..
tegnap 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!