Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, hány évesen hatvankilenceztetek először?

Figyelt kérdés

Rögtök első szexnél, vagy később, vagy jóval később próbáltátok ki? Volt benne valami zavaró vagy kellemes élmény volt?

Barátnőm elárulta, hogy ő nagyon kedveli, de én még sose... Tudom az én hülyeségem, de kicsit szorongok miatta.



2022. dec. 11. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
21 évesen, nem az első szexnél de talán a negyediknél vagy ötödiknél (magam sem emlékszem már pontosan), de kellett egy kis idő míg oldódtak a gátlások mindkettőnknél. Kellemes élmény volt azóta is szeretem csinálni.
2022. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Engem nem vonz a dolog, folyton az járna a fejemben hogy a popsi túl közel van az orromhoz.
2022. dec. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

15 évesen orális szexeltem először. Barátnőm nálam aludt és megbeszéltük, hogy mindketten ki akarunk próbálni pár dolgot. Elsőre csókig és némi simogatásig jutottunk, következő alkalommal oráloztunk. 69 is volt pár percig, hogy mégis milyen. Kellemes, de felváltva foglalkozni egymással élvezetesebb. Röviden-tömören az első 😀

Amúgy ja, ott az ember orra, de a melegvíz+szappan varázskombó csodákra képes, fürdés utána nincs ott semmi zavaró.

2022. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem ezzel kezdtük. Eleve 2 hónapig csak talákozgattunk, legfeljebb csókolóztunk. A szexben is lassan haladtunk, hiszen full kezdők voltunk. Kb. fél év eltelt, mire úgy jobban belemerültünk egymásba. Orálisan.

16 évesek voltunk. Nem kell rohanni, főleg ha te is hasonló korú vagy!

2022. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
15
2022. dec. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
28
2022. dec. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
18 körül
2023. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!