Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mostanában milyen jelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában milyen jelek vannak, amikkel a leszbikusok jelzik egymásnak, hogy ők is azok?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, ami nagyon feltűnő, és a többiek is veszik, hanem amit csak mi értünk. Sajnos senki sem feltételezné rólam, hogy leszbi vagyok, így nehéz párt találni. De nem szeretnék lbi hajat, tomboy stílust, ebben nem akarok változni, csak apró jel kell. Mint régen a hüvelykujj gyűrű, de az most szerintem már nincs annyira.

2022. dec. 6. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Már múltkor is volt egy ilyen kérdés.

Továbbra sem tudok konkrét jelekről.

Én a Hosszabb szemezést, beszéd közbeni elpirulást, gyakoribb kontaktot szoktam figyelni, de ezek sem 100% biztos jelek.

2022. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem láttam a másik kérdést.

Köszi a választ

2022. dec. 6. 19:42
 3/8 anonim válasza:
88%
Át érzem a helyzeted kérdező. Rólam sem lehet meg mondani. De mint az első válaszoló is említette, eddig én is ezeket a jeleket tapasztaltam, illetve aki bátrabb, az amolyan "poén" mögé relyti az igazságot.
2022. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 köszi :)

4 nem tudom, feltűnt-e, hogy a kérdés LESZBIKUS témájú. Tisztában vagy a jelentésével? És egyébként mi a célod ezzel a válasszal? Unatkozol, vagy tényleg azt hiszed, hogy elérsz vele valamit? :D

2022. dec. 7. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem hiszi azt, hogy elér valamit. Viszont végre volt az életében két hasznos és boldog perc.
2022. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyon vannak ilyen jelek,max a szemezés.


Rólam sem mondja meg senki. Így nehéz.


Régebben a héven szemeztem egy lánnyal, elég durván. Kár,hogy nyuszi voltam és nem mentem oda hozzá hanem inkább leszálltam,amikor jött a megállom. Most már oda mennék inkább. :D de persze ő is oda jöhetett volna hozzám ezzel nyugtatom magamat :D

2022. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom játszik-e még ez a kérdés, mindenesetre ismerősömmel mi a leszbi zászló színeivel szoktunk jelezni.
2022. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öltözőködés, kisugárzásás, beszéd, hangsúly, szemezés
2022. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!