Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nők, ehhez az érzéshez hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ehhez az érzéshez hozzá lehet szokni, vagy nekem mindig ilyen intenzív lesz?

Figyelt kérdés
Szóval eddig biszexnek vallottam magam, de ezt lehet érdemes volna átgondolni. Most életemben először barátnőm van, és tegnap történt először bármi ami szex. Mert eddig csak férfiakkal voltam, és kifejezetten rossz élményeim vannak, amiben valószínű az is benne van, hogy nem igazán vonzottak. Szóval tegnap este csak borozgattunk, összebújva beszélgettünk, és igazából én tereltem a témát a szexre, ő meg nem ellenkezett. :D Innen indult a dolog. Csókolóztunk, simogattuk egymást, aztán ruha alatt, levetkőztünk, de a bugyi még maradt, simogatás, csókok, stb, oda-vissza. Aztán határozottan ő került felülre, csókolóztunk, és ő elkezdett csak bugyin át simogatni, aztán benyúlt a bugyimba, és elég gyorsan ráérzett, hogy mi esik nagyon jól. Sosem mentem még el ilyen gyorsan, és nem volt ennyire intenzív, magamnak sem. Alig tértem magamhoz, idővel megkérdeztem, hogy szeretné-e, hogy én is megpróbáljam, de mondta, hogy nem, és csak úgy bugyiban hozzám bújt, és simogattuk egymást, de annyira más érzés volt mint valaha. Ahogy összeért a bőrünk, minden, elképesztő. Én csak azon aggódom, hogy ez még csak a jéghegy csúcsa, mi lesz amikor tényleg belemerülünk? Hozzá lehet szokni ehhez az érzéshez? 23N

jún. 19. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Hozzá, söt hosszabb idö alatt el is szürkülhet. A te dolgod, hogy kihozd a számodra legjobbat. Talán a másik csucs amikor a partneredböl kihozod a gyönyört. (Mondott valamit, hogy most miért nem engedte?) Igen a börkontaktus fantasztikusan jo tud lenni.
jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mivel új neked ez az érzés, ezt érzed most a csúcsnak, az eddigi semmitmondó szexuális élményeidhez képest. Egy ideig minden együttlét ilyen lesz. Csak azért engedjen kibontakozni, mert ez hosszútávon károsan fog hatni rád!
jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Igen hozzá lehet + ha voltál pasival már, akkor így is úgy is biszexnek számítasz, akkor is ha rossz volt az élmény.
jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Hozzá lehet szokni, de a Ti dolgotok, higy folyamatosan fenntartsátok a szexuális vágyat azzal, hogy folyamatosan újítotok és kommunikáltok kinek mi a jó.
jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Csak ne olyan nő legyen, aki csak adni akar...
jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Hasonlóképpen érzek én is, ahogy leírtad, annyi különbséggel, hogy én egy idő után a heteroszex után, őrülten kívánom azt, és úgy ahogy leírtad.
jún. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Most éled meg a vágyaidat.

A tested es a lelked egyesült. Vágyat, vonzodast érzel, en ezt ugy tudtam leírni, mintha kivülröl neztem volna magam, annyira intenzív volt az érzés.

Még jópár honapig intenzíven éled meg ezt a hullámot, de idővel már rátudsz feküdni,de az érzés az mindig ilyen erős lesz mostantól.

jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Ezt még heteró nőként is izgató volt olvasni.

Élvezd amég tart ez az érzés.

jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Kb az írásod olvasására felizgultam :D

Hozzá lehet szokni, ha akarod, de ha nem szoksz hozzá, akkor minden egyes alkalom egy hasonló eufórikus élmény lesz :)

jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%

Pasiként is ilyen fantasztikus volt az első homulás.

Bár rajtunk nem volt "bugyi" és nekem fantasztikus érzés volt (nem fizikailag) hogy összért a farkunk.

jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!