Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbáltatok már elektromos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáltatok már elektromos fogkefével? Volt orgazmusotok tőle? Ha igen, intenzív volt? Hány perc alatt sikerült elérni? Hogyan csináljam, hogy ne adjak ki hangot? Hogyan ne vegyék észre itthon?

Figyelt kérdés

#maszti elektromos fogkefével
máj. 31. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Igen, volt, elég intenzív, nagyon hamar, kb fél perc. De én úgy csináltam, hogy senki sem volt otthon.
máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindennel lehet csinálni nagyon sok féleképpen rengeteg technika van...

Nincs két egyformán ható inger a részeire.

máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem, sajnos nincs rá pénzem, de szívesen kipróbálnám. Pasi vagyok. A hagyományos kezes maszti technika már már eleg unalmas. Üres vitaminos dobozzal már próbáltam, esetleg még üres innivalós palackot dugnék.
máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!