Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Minden leszbikus párkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden leszbikus párkapcsolat nagyon intenzív?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal, ő nekem az első, előtte hetero kapcsolataim voltak. A kapcsolatunk nagyon intenzív érzelmileg. Minden leszbikus kapcsolat ilyen, vagy lehet hogy ő az igazi? Ha nem töltünk együtt pár órát, mind ketten szenvedünk.

Férfiak iránt nem éreztem ilyen vonzalmat, szerelmet.


2023. febr. 7. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kifejezetten
2023. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem mindig, de van amikor igen. Úgy tűnik megtaláltátok a másik feleteket, de hát ilyen a szerelem, egészségetekre :)
2023. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem, van itt is olyan, hogy csak olyan se az egész, nem illetek össze.


Az mondjuk biztos, hogy egy leszbikus kapcsolatban sokszor több az odafordulás, empátia, nagyobb az érzelmi összhang.

2023. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindentől függ, az h most miert erzel igy.


Nem minden kapcsolat ilyen, de előfordul hetero es meleg kapcsolatban is.

A lenyeg h ő nagyon megfogott teged, az idealod. Tetszik benne gondolom minden, nagyond tudsz hozza érzelkileg kötődni. Elvezd ki nagyon, ragadd meg. Sok boldogsagot!

2023. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Férfiak iránt nem éreztem ilyen vonzalmat" - Lehetséges, hogy leszbikus vagy. :D
2023. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!