Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket zavarna, ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha kiderülne a párotokról, hogy kisebb a melle, mint gondoltátok?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi mellem van, ezért, bár tudom nem szép dolog, kicsit tömöttebb melltartót hordok, hogy legalább valami kevés nőies formám legyen. De félek attól hogy ha összejönnék valakivel és megtudná valójában mekkora, kiakadna. Valós a félelmem vagy túlreagálom?

2023. jan. 22. 00:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

Tudod, az olyan csalás, ami garantáltan kiderül... hát... nem okos dolog.

De igazából itt elég, ha az ismerkedés alatt néha nem veszel fel melltartót.

Ha pedig rákérdez, megmondod neki.

2023. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
Mondjuk engem egyáltalán nem zavarna! De én pasi vagyok.
2023. jan. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Engem nem szokott érdekelni, hogy kinek milyen és mekkora mellei vannak, ezért engem nem zavarna, hogy kicsi. Egy ismerkedés során elérkezik egy pont, amikor szó esik ilyenekről is, főleg, ha neten ismerkedsz. Ha akkor nem mondanál igazat és az első együttlétnél derülne ki, akkor viszont zavarna a dolog, de nem a méret, hanem a hazugság miatt. Személyesen meg úgyis lehet érezni, ha kicsit elkezditek felfedezni egymást. Ruhán keresztül is lehet már sejteni a melltartó vonala, tapintása alapján, hogy mekkora mell lehet alatta. A volt páromnak is voltak ilyen félelmei az első találkozásunk előtt, de ő elmondta őszintén.
2023. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2023. jan. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem, mondjuk én kifejezetten a kissebb mellekért vagyok oda. (Bár minden méretet imádok amúgy, a cici az cici, nehéz lenne neki nem örülni :D )
2023. jan. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy félsz. Nekem is nehéz elfogadnom, hogy nagy melleim lógnak, a fogyás-hízás miatt. Nekem azért a melltartó tartja, de ha leveszem... Hátnah. 🙄 Tarzan és jean simán közlekedhetne rajtuk. De én sose titkolnám. Nyiltan felvallaltam/nám. Mert úgy is kiderül egyszer. Mindig jobb az egyenes út.
2023. jan. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
*jane
2023. jan. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Ez kb mindenkivel így van, aki szivacsos melltartót hord, azon látszik, és számítunk rá, hogy nem lehet túl nagy cici alatta. Meg öltözettől is függ. A lógós cici miatt pedig végképp nem kell aggódni.
2023. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
6-os, bocsánat, hogy reagálok a válaszodra, de szeretném, ha tudnád, hogy a te melleiddel sincs semmi baj! :)
2023. jan. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Köszi csepp 6#
2023. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!