Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Titeket zavarna, ha kiderülne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha kiderülne a párotokról, hogy kisebb a melle, mint gondoltátok?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi mellem van, ezért, bár tudom nem szép dolog, kicsit tömöttebb melltartót hordok, hogy legalább valami kevés nőies formám legyen. De félek attól hogy ha összejönnék valakivel és megtudná valójában mekkora, kiakadna. Valós a félelmem vagy túlreagálom?

2023. jan. 22. 00:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A szivacs, push up sokszor kiszúrható. Akinek lóg, attól függ, mennyire, milyen méret, és milyen melltartó van rajta. Nekem nem túl nagy, nem is nagyon kicsi, de enyhén lóg, melltartóban nem látszik. Biszex vagyok, se nőnek, se férfinak nem okozott problémát, amikor megláttak félmeztelenül. Ahogy nekem se, voltam már az enyémnél kisebb mellű lánnyal, enyhén lógóssal is. (Nekem amúgy még az extrém kicsi mell, ami tényleg csak két mellbimbó, az sem taszító.) De gondolhatsz pl. a sminkre is, senki nem teljesen úgy néz ki kifestve, mint anélkül, vagy vannak remek szabású ruhák, amik elrejtenek kilókat stb. Szóval, valamilyen szinten kb. mindenki "csal".
2023. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
29%

Engem se zavar, ha pici és édes.

Az se zavar, ha jó nagy és lóg, lengedezik.

Viszont amitől tudom, hogy lelankadok, az a szilikonmell :-)

2023. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
#12 kategória...
2023. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
83%
Ok, igaz, bocsánat :-)
2023. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Én örülnék neki. Nekem a kis mellek sokkal jobban bejönnek. És sajnos nagyon sok mell, ami ruhában hibátlanul néz ki, meztelenül nekem már kicsit túl nagy.
2023. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érdekel. Push-upot hordok, mert néhány ruhában sokkal jobban mutat a dekoltázs, de amúgy lapos vagyok, de én ezt kerek perec meg is szoktam mondani.

Akit innentől zavar, azzal amúgy se egymást keressük. Na meg, nem a mell méret alapján választok párt.

2023. jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

Tudom jobb az egyenes út, valahogy azt hiszem túl kell jutnom ezen a komplexusomon. De örülök nagyon a kommentjeiteknek, kicsit jobban érzem magam. :)

2023. jan. 22. 18:24
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább kisebb mellek tetszenek, szóval nem hiszem, hogy zavarna, de max ha úgy érzed elmondod neki előtte, vagy ha vele találkozol kevésbé push-up-os melltartót veszel fel.^^
2023. jan. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
A kis mell nem zavar, csak az, hogy masnak probalja mutatni es nem az var, amire szamitok.
2023. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!