Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kell leküzdeni ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell leküzdeni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon vonzódom egy másik nőhöz szexuálisan. Egyre inkább azt érzem, hogy sosem kaphatom meg, viszont a vágy iránta egyre erősebb. Az illető nem tudja, hogy vonzódom hozzá. Mit lehet tenni az ellen, hogy könnyebben viseljem? ( A ne találkozz vele sajnos nem lehetséges)

Kinek volt már ilyen, hogyan és mennyi idő alatt rendezte ezt le magában?



2023. márc. 24. 15:51
1 2
 11/19 K.O. ***** válasza:

pedig amig talalkoztok addig semmit nem tudsz csinalni.. tapasztalatbol mondom, nekem ugyanez volt, en se tudtam elkerulni, aztan ugy alakult hogy jo par evig nem talalkoztunk, akartunk volna, de nem tudtuk osszehozni (vagyis az hogy o akart-e talalkozni az jo kerdes, sokat gondolkoztam rajta, lehet o alakitotta igy, nem tudom, na mindegy ez vegulis lenyegtelen) a lenyeg az, hogy aztan tobb ev utan mikor ujra talalkoztunk, mar nem erdekelt, face-en beszeltunk neha, nem minden nap, de neha-neha azert igen, tehat nem tavolodtunk el egymastol, vagyis nyilvan valamilyen szinten igen, mert egyszeruen mar semmit nem mozgatott meg bennem, pedig nem valtozott meg se drasztikusan, se kulonosebben sehogy, de valami megis "eltunt".. elmult.. ugyanugy dumalunk azota is, meg nagyjabol ugyanolyan minden, csak mar nem erdekel ugy.. nem erdekel hogy megoleljem, mint regen, meg stb, en is meglepodtem, mert tok mashogy ereztem, en azt hittem ez valami igazi, elmulhatatlan, kitorolhetetlen valami.. aztan kiderult, hogy megsem az volt.. vagy ki tudja:D lehet azert nem volt/lett "igazi", mert ugymond nem teljesult be, nem mélyült el rendesen, nem tudom

azt mondjuk tudni kell, hogy nekem nagyon eros és mely erzeseim vannak, nagyon keves ember tud bennem megmozgatni barmit is, sztem pont ettol is hittem azt, hogy ez valami nagy valami, meg foleg hogy tobb evig tartott.. marmint az erzes

tehat ha nem akarsz hosszu evekig logni ebben a valamiben, akkor vagy vedd ra magad hogy valahogy a tudtara add hogy mi a helyzet, vagy szedd ki belole hogy nala mi lehet a helyzet.. vagy ne talalkozzatok, sot ne is nagyon beszeljetek, nem tudom ez mennyire megoldhato, ha semennyire, akkor beszelgessetek tobbet ilyesmikrol, abbol ugy tleg minden kiderul.. sztem ez az egyszerubb es biztosabb ut, mert akkor megtudod mi van.. bar, ha az en sztorimbol indulunk ki, ugy is elmulik:D tehat vegulis tokmindegy mit csinalsz, csak igy tovabb tart

2023. márc. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 K.O. ***** válasza:
mondjuk mielott dontesz, annyit szeretnek tanacsolni, hogy gondold at jol.. az en sztorimbol kiindulva peldaul... : most tegyuk fel hogy o alakitotta ugy hogy ne tudjunk talalkozni, pont ezert, mert o is ugyanigy erzett, mint te, csak nem voltam neki egyertelmu es ezert veget akart vetni az egesznek.. tegyuk fel hogy igy volt.. pl, ha most osszeulnenk egy nagyot lelkizni es ez kiderulne, en nem is tudom.. en haragudnek.. hogy elvette tolem ezt a lehetoseget, marmint magat.. azt hogy dontsek en is, hogy mit akarok, hogy akarok.. plusz azzal ugye hogy nem talalkoztunk ugyanugy rendszeresen es ez miatt eltavolodtunk es elmult.. tehat o dontott valamiben, amihez nekem is ugyanolyan kozom volt.. ez nagyon fo5 erzes.. foleg hogy ezzel igy nem kicsit onzo volt.. es ettol is lenne rossz erzes, mert amugy pont nem egy onzo embert ismertem meg benne.. tehat ilyen tripla csalodas lenne.. es ettol erdekes az elet.. lehet ha nem igy alakul ahogy alakult, hanem igy amit most leirtam, akkor is ugyanugy vege lett volna es ugyanugy elmult volna bennem minden, csak mashogy es mas valami miatt.. pl ebben a fiktiv tortenetben ez miatt, a csalodas miatt.. hogy hazudott es atvert es manipulalt.. hogy nem torodott ez en erzeseimmel, csak a sajatjaval, hogy akkor nem is jelentettem neki semmit, ha kepes volt ezt igy megtenni es stb stb fu nem tudom, erdekes amugy tovabbgondolni is
2023. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nincs semmi konkrét jel, inkább csak megérzés. Próbálgatom figyelni, hogy másra is így néz e, mást is megnéz e. Eddig többkevesebb sikerrel. Apró érintések vannak, de annyira változó. Van olyan, mintha szándékosan keresné a társaságomat, de olyan is, mintha kerülne. Hullámzó ez az egész.


Sajnos nem tudom elkerülni a találkozást, ha tudnám, megtenném, úgy könnyebb lenne túllépni. Ezért tettem fel a kérdést, már rossz szenvedni. Mi amúgy még sosem beszélgettünk messegeren és társain.

2023. márc. 30. 15:25
 14/19 A kérdező kommentje:
Arról tudok, hogy nem ítéli el se a melegeket, se a leszbikusokat, biszexeket. De hogy ő mégis mi, arról fogalmam sincs. Nem nagyon teregeti ki a magánéletét.
2023. márc. 30. 15:28
 15/19 K.O. ***** válasza:

sztem ott van valami.. marcsak azert is mert ugy erzed.. hidd el a megerzesek nem hiaba vannak, ezt is tapasztalatbol mondom

bar sokan osszekeverik az erzest a vagyaikkal, de ha zsigerbol azt erzed, vagy ahogy radnez stb akkor nem csak azert erzed mert azt akarod erezni, hanem akkor ugy is van:9

2023. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ha történik valami olyan, pl egy érintés, én nem bemesélem magamnak, hanem inkabb megmagyarázom magamnak, hogy biztosan csak kedvességből ért hozzám és nem azért, mert bármit is akarna. Szóval tudja a fene. Nem akarok bemesélni semmit, és nem is vagyok olyan, 2 lábbal állok a földön, de mégis érzek valamit ezekben. Aztan persze attól még lehet mással is ilyen.
2023. márc. 30. 15:42
 17/19 K.O. ***** válasza:
amugy en mindig azzal nyugtattam magam, hogy jo ez igy, legalabb nem fogunk szakitani meg ilyenek:D
2023. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 K.O. ***** válasza:
sztem van valami, en is ilyen tipus vagyok, en se hiszek mar el semmit, de amit erzek azt igen.. es altalaban tleg ugy is volt minden ahogy ereztem, mert kiderult..
2023. márc. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 K.O. ***** válasza:
sot, meg azt is megkockaztatom, hogy azt is jol ereztem amit "nem".. csak a masik volt kva jo szinesz es elhitette velem a nem-et
2023. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!