Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kell leküzdeni ezt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell leküzdeni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon vonzódom egy másik nőhöz szexuálisan. Egyre inkább azt érzem, hogy sosem kaphatom meg, viszont a vágy iránta egyre erősebb. Az illető nem tudja, hogy vonzódom hozzá. Mit lehet tenni az ellen, hogy könnyebben viseljem? ( A ne találkozz vele sajnos nem lehetséges)

Kinek volt már ilyen, hogyan és mennyi idő alatt rendezte ezt le magában?



2023. márc. 24. 15:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Bocsi


* Mit lehet tenni azért, hogy könnyebben viseljem?

2023. márc. 24. 15:53
 2/19 Lazy Lover ***** válasza:
77%
Vagy magadévá teszed vagy nem találkozol vele többet
2023. márc. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Miből gondolod, hogy nem lenne esélyed nála?

Ha mégis teljesen reménytelennek gondolod, akkor próbálj meg más lányok felé közelíteni szerintem. Mozdulj ki, itt a jó idő és nézz körbe :)

2023. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az akadálya, h együtt legyél vele?
2023. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Róla tudni lehet, hogy bi vagy leszbikus? Ahogy a 4-es írta, mi akadályoz abban, hogy ismerkedj vele?
2023. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
100 % hogy nem leszbikus, a bi jeleit sejtem rajta néha, de azt sem mindig. Ez kavar össze. Rákérdezni nincs lehetőségem, a magánéletéről nem vagy nagyon keveset beszél. Aztan már ott tartok, hogy jobb lenne túllépnem. De nem tudom elkerülni a talalkozást, barmennyire is szeretném.
2023. márc. 25. 15:18
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Éld meg! 😘
2023. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Megélném és elmondanám neki, hogy mi a helyzet, ha tudnám, hogy vonzódik ő is a nőkhöz. De nem tudom, lehetetlen kiigazodni rajta. Egyszer ezt, egyszer azt érzem.
2023. márc. 26. 15:52
 9/19 anonim ***** válasza:
Milyen jeleket ad?
2023. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Ha néma maradsz, sohasem fogod megtudni!

Csinálj vele valamilyen közös programot, és beszélgessetek. Úgy mellékesen hozz fel valamilyen biszex példát, és figyelj a reakciójára - abból szinte mindent meg fogsz tudni!

2023. márc. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!