Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusoktól és talán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusoktól és talán biszex hajlamú nőktől kérdezem, hogy nektek milyen nők jönnek be? Ugyanaz mint a hetero férfiaknak?

Figyelt kérdés

Ha hajlandóak vagytok válaszolni, képet mutatnátok (nem kötelező meztelen legyen) legalább egy olyan nőről, aki nektek nagyon tetszik?

Ti is szinte teljesen a látványra indultok be?


2023. febr. 15. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem másodlagos a külső, ezért nincs értelme képet mutatnom. A magabiztos gyönyörű nők bejönnek. Aki szebb és jobb nálam. A hierarchiában felettem állók mindig vonzottak. Főleg aki tudja magáról és érezteti velem.
2023. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nekem egyáltalán nem az tetszik, mint a férfiaknak. Külsőre sem. Képet én sem szeretnék mutatni, mert annyira sok múlik a személyiségen, a szimpátián, hogy bármilyen, számomra tökéletes külsejű nőből azonnal kiábrándulok, ha az nem megfelelő.

Egyébként az egyszerű megjelenést szeretem. Annyi, hogy azért nőies legyen, és ne túlsúlyos. Semmi smink, vagy tűsarkú, körmök. Nem szeretem se a domináns, se a sub típusokat. Ne legyen babaarca sem, inkább karakteres. A tökéletlenség szerintem szexi. Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2023. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Nyilván számít a személyiség, anélkül semmi se működik, de hogy a kérdésre válaszoljak, számomra ez a kellemesen sportos röplabdás alkat jön be a legjobban.


Na ez viszont már túl sok, átesett a ló túloldalára, tisztára férfias:

[link]


Öltözködésben az átlagos csajos megjelenés a favoritom.

2023. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Az idealom kb 170cm ig, van. Normal testalkat vagy kis husi elfer, de sportos testalkatot is szeretem. Barna szem, barna haj. Nagy popo, mell se tul nagy, se tul kicsi. Hosszu haj, vagy rovid de csajos. Megjelenés sportos vagy egyszeru, farmer polo. Tetkot is szeretem, de csak kis mennyisegben.

Nagy általánosítas ugye?

Ettol fuggetlenul nagyon sok szep nő van a vilagon, testalkattol is fuggetlen.

Kepet direkt nem mutatok.

2023. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van női ideálom, de sokkal másabb dolgokra indulok be biszexuálisként. Voltak olyan párjaim, akik visszanézve tényleg rosszul néztek ki, de egyszerűen annyira érdekes személyek voltak hogy teljesen megbolondítottak és imádtam őket kívül belül.

De ha csak és kizárólag külsőről beszélünk, én személy szerint Stanzi Potenzát

[link]


És Ariel Wintert chrusholom

[link]

2023. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Egyáltalán nem. A pasiknak a minél közönségesebb, krvásabb megjelenés és a minél butább, gátlástalanabb jellem jön be.


Nekünk pedig a természetes, szolid külső, valamint nagyon fontos a belső, az intelligencia, a jó modor, az erős személyiség.


A pasik ideálja a Mia Khalifa, vagy Forstner Csenge szint.


Az enyém ő:


[link]

2023. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Én imádom az extrém, vagány csajokat bevállalós ruhákkal, hatalmas körmökkel, feltűnő sminkkel, gátlástalan, "ribisebb" attitűddel. Persze csak akkor, hogyha bonyolult, intelligens, izgalmas személyiség is járul a felsoroltakhoz, ha megvan az autentikus véleménye a világról, öntudatos, mindig egy kicsit kiismerhetetlen és elérhetetlen marad. Nagyjából, mint a DC-s Macskanő.


Kinézetre páran:

- [link]

- [link]

- [link]

- [link] (Tudom, hogy sokan leragadnak ott, hogy "mű", de szerintem imádni valóak a szemei meg a mosolya)

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

- [link]

2023. febr. 18. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Jó-jó, de ez a csaj így néz ki a VALÓSÁGBAN.


Amit linkeltél, az egy olyan fotó, ami attól olyan, hogy fodrász, sminkes, fényképész dolgozott rajta órákat.

Ráadásul attól, hogy "ribisnek" öltöztetik be, nagyon valószínű hogy nem az, csak eljátsza a szerepet.

2023. febr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Hogy, te milyen okos vagy! Ha ezt nem fejted ki nekem, azt hiszem volna, hogy reggelente ilyen, amikor kinyitja a szemét.
2023. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%
Nekem a nőies,gyönyörű, picit husi,nagy mellek, de nem molett vagy duci. És az idősebb, 40-es nők. Érezze ő is, ahogy én, hogy ízig vérig nő. Szeretem, ha okos, művelt, kicsit felettem áll.
2023. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!