Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csak én látom úgy, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom úgy, hogy a meleg férfiaknak több lehetőségük van szórakozó helyek szempontjából, mint a leszbikusoknak?

Figyelt kérdés
Miért lehet ez? Különböznek az igények? A meleg férfiaknak nagyobb az igényük éjszakai szórakozó helyekre? Nem ismerek egy olyan helyet sem, ami kifejezetten csak nőket kereső nőknek nyílt volna. Külföldön más a helyzet? Továbbá az érdekelne még, hogy meleg szórakozó helyeken előfordulnak leszbikusok vagy csak meleg férfiak, barátaik és heteró nők, akik végre olyan helyen táncolhatnak ahol nem akarják felszedni őket?

2018. okt. 26. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Hát leszbikus férfit én még nem láttan
2018. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1# Ezt a következtetést neked hogy sikerült összerakni? Írhattam volna azt is, hogy melegek. De az már egy tágabb fogalom. Belértendőek a leszbikusok is, akiket nevezhettem volna meleg nőknek is, de a leszbikus egyszerűbbnek tűnt.
2018. okt. 26. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én valami ösztrosokk buliról hallottam már. De lehet keverem valamivel.
2018. okt. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tudok minden ilyen buliról, amit egy hó apban egyszer rendeznek meg, de mindig más helyszínen. Én konkrétan olyan helyre gondolok, ami direkt nőknek tartanak fent, mint pl a fiúknak az Alterego.
2018. okt. 26. 23:48
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Bulizni sokan azért mennek, hogy kavarjanak valakivel. Ha egy szórakozóhely kifejezetten szexuális orientáció és nem alapján van meghirdetve akkor pláne igaz, hogy szexért mennek oda az emberek.

A meleg férfiak pedig többet kavarnak egymással, mint a leszbikusok, mert nagyobb a libidójuk.

Tehát a piac kereslet-kínálat szabályai alapján nem biztos, hogy jövedelmező lenne csak leszbikusoknak fenntartani egy helyet.

2018. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%
Jah, hát szar is az, amikor nő vagy, leszbi is, aztán senki nem akar meghívni, mert a másik is azt várja, hogy majd valaki meghívja.:)
2018. okt. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!