Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Felvidéki leszbikusok, hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia77 kérdése:

Felvidéki leszbikusok, hol szoktatok ismerkedni? A környéken szinte senki sem meleg .

Figyelt kérdés

Tippek , esetleg valami hasznos tanács ? 😊

21/N



2018. okt. 16. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából mindenfelé, bár tényleg elég nehéz itt a környéken, de azért vagyunk páran szerintem 😊

21/L

2018. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát próbálkozom ahol csak lehet , de ezek az ismerkedös oldalak kihalóban vannak , és több a nönek álcázott pasi , mint egy igazi húsvérnö . Szoval eleggé tanácstalan vagyok , kb 2 éve keresek intenziven , és semmi .. 🤦🏽‍♀️🤣
2018. okt. 17. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ez az online világ hátránya, hogy bárki bármit mondhat, de ezesetben a mindenfelét úgyértettem hogy élőben, az ismerőseid, vagy az ismerőseid ismerősei között tuti akad valaki, aki leszbikus vagy minimum biszex, csak nem biztos hogy tudod róla, szóval ne add fel meglesz az 😉 Bár lehet az sem jó, ha nagyon rágörcsölsz, akinek jönnie kell az úgyis jön 😊

Egyébként felvidék melyik részéről vagy? (ha szabad kérdeznem)

2018. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!