Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Általában a leszbikusoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a leszbikusoknak hasonló lehet a nő ideálja mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Esetleg linkelnétek nektek tetsző nőket? kort is írjatok. 21/N

2016. márc. 26. 08:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy én csak kissé vagyok biszex hajlamú, de nagy vonalakban nekem kb ilyesmi tetszik: [link]
2016. márc. 26. 08:30
 2/12 VirágésBence ***** válasza:
71%
Szerintem ez is eltér, van akinek a fiús lányok jönnek be, van akinek a sportos, van aki a magas lányokra bukik, van aki az alacsonyakra...
2016. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő nekem is nahyon bejön

Biszexuális lány

2016. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem mondom hogy nem vinnem el egy körre, de azert feleségül nem venném el. Illetve alkalmira is tudnék elképzelni a tetszesemhez Közelebb álló lányt is... 22/F/hetero
2016. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 Előítélet level 999. Nem tudom egyesek miért gondolják azt, ha szép valaki már nem jó feleségnek... Ez ilyen magyaros gondolkodás.
2016. márc. 26. 09:08
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

ma 08:59


Figyelj, kisapám!

Ha ennyire bäszhätnékod van, menj el bordélyházakba, vagy a kijelölt türelmi zónékba!

Ne gondold, hogy mi, leszbikusok lefekszünk neked!

Nem leszünk a trófeáid, mert amúgyis undorodunk a hozzád hasonló, kiéhezett, nyálcsorgató, szexmániás kanoktól!


18/L/Leszbikus

2016. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
*zónákba
2016. márc. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Én biszexuális vagyok és a hozzám hasonló, lányos lányok fognak meg. Hosszú haj, egy magas-magasabb mint én, szép mosoly, gyönyörű szemek- fiúknál is fontosak ezek..pasiknál általában a sötét hajat részesítem előnyben, lányoknál azért a szőkék, világosak sincsenek kizárva.:) a popsit mindkét nemnél imádom, szóval sok hasonló dolog van.:)
2016. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Leszbikus lányos lány vagyok. Ugyan a szintén lányosak is tudnak tetszeni, de kicsit jobban hajlok a fiúsok felé. Pl Ruby Rose (szóval nem a mostani magyar butchokhoz)


[link]

Például ő is nagyon vonzó. :)

2016. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, ő aztán valóban vonzó! :3
2016. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!