Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet kapni olyan nagymére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni olyan nagyméretű szilikon lapot amivel leszbikusoknak is lehet biztonságosan szexelni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
hogy micsodát?
2016. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom OBI-ban.

Ha már mész, vegyél WD40-et is, mert marhára sok mindenre használható, komolyan.

2016. febr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Pontosabban mire gondolsz?
2016. febr. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Patikában, de óvszert is vehettek. Kettévágva tökéletes :)
2016. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

ez a cucc


[link]

[link]

[link]

[link]


angolul úgy hívják dental dam, nem tom magyarul van-e rá frappáns szó. nekem ha lehet epres kéne, vagy esetleg vanilliás vagy csokis.


a szétvágott koton nem söndörödik össze?


patikában ilyet nem kapok?

2016. febr. 7. 22:45
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Elragozod nekem a söndörödik igét feltételes mód múltidőben?
2016. febr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

rajta is van a képen: female condom magyarul pedig női óvszer.

Bár hogy ez mire kell egy leszbinek azt el nem tudom képzelni...

2016. febr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

7-es

Sztem magától értetődik. A punci rettentő sok baktérium és betegség forrása, szóval mikor kinyalják egymást, így tudnak védekezni.

Meg gondolom ollózásnál is(vagy miafene az, én csak a South Parkban láttam Mrs.Garrison és Xerxes közt, bocsi)

2016. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

:D:D

bocsi, biztos én vagyok a tájékozatlan, de életembe nem hallottam még ilyenről. :D

K*rvázni akarsz vagy mifene? Kivel akarsz összefeküdni, hogy ennyire védekezni kell? :D

Nemértem esküszöm.

2016. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

# 6 : söndörödött volna? ez most mér vicces? elmész te a pitsába


# 9 értelem szerűen nőkkel. nem kell ahhoz szexből élni, hogy az embernek nemi betegsége legyen. Elég egy ex akinek volt egy görbe estéje 3 évvel ezelőtt. Vagy mittudomén uszodában összeszedsz valamit?

Sőt, mi van ha nekem van? Vagy te komolyan ennyire megbízol az összes exedben, meg a csajod összes exében? És ha mondjuk az akárkicsodácska akivel két éve járt hazudott neki és mégse volt annyira tiszta mint azt hitte anno?

2016. febr. 12. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!