Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet kapni olyan nagymére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kapni olyan nagyméretű szilikon lapot amivel leszbikusoknak is lehet biztonságosan szexelni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mennyetek el kivizsgálásra.. Mi is ezt csináltuk a barátnőmmel mielött egymásnak estünk
2016. márc. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A kivizsgálás jó ötlet.


Sikerült megtalálni itthonban is az óvszert? :)

2016. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
43%

# 10


Ha a párom/partnerem, előállna egy ilyennel, elküldeném a jó büdös pi**ába! És igen, én nem fekszek össze olyanokkal, akiket nem ismerek annyira, hogy ne tudjam milyen higiénikusak.:)

De ha a te partnered vevő a kis női gumidra, hát meg is érdemlitek egymást. :D Se magadban, de a másikban nem bíztok. :D

9es voltam

2016. márc. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap híján egy éve élek együtt a párommal és aktív a szexuális életünk, soha semmilyen fertőzést se kaptunk el pedig egyikünk se használ ilyet... Nem is feküdnék le vele ha ezt akarná... 19/L (leszbi)
2016. ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Sose hallottam még erről de nem is hülyeség
2016. ápr. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kiskivancsi79 ***** válasza:

Noi ovszert lehet rendelni az ebay-rol.

en is onnan rendeltem bar nem lattam van-e izesitett is.

2016. ápr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Oké, aláírom, valahogy a nemi betegségek ellen védekezni kell. De! Miért nem mentek el inkább vizsgálatra? Kettő: nem az az egyik legjobb benne, hogy érzed a másik ízét? Vagy csak én gondolom így? :/
2016. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

Attol,hogy leírod még nem létezik aza szó,hogy:"söndörödik"

Max olyan hogy:pöndörödik,kunkorodik,vissza/fel csavarodik.


Akiben nem bizol azt ne vidd ágyba. Ha magadban nem bízol akkor sem ,de ez ok a kivizsgálásra. Am szerintem itthon nemkapható.

2016. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Ez itten a söndörgetős fésű e, ez meg itt a bongyorgatós!" Bocsánat, de ez jutott eszembe, megtörtént eset.... :-D :-D :-D A söndörgetős a hajkefe, a bongyorgatós a körkefe, egy életre megtanultam! :-D :-D

Kedves kérdező, te pedig ne ilyenen át szeresd a partnered, menjetek el vizsgálatra!

2016. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ezzel az erövel maradhat a bugyi is,de az legalább nem jelent exta költséget.

Most ha ilyen van köztem és barátnőm közt az ugyan úgy elválaszt tölle mint a textil.


Én kivizsgálást javaslom.

2016. júl. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!