Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik VIDÉKI városban lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik VIDÉKI városban lehet a legvállaltabban élni párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
kategória!
2023. jan. 7. 11:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Beszólogató taplók mindenhol vannak. Az pedig, hogy otthon a hálószobában kivel bújsz össze, se vidéken, se nagyvárosban nem érdekel senkit.
2023. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a párkapcsolat nem csak a hálószobára korlátozódik. El kellene már felejteni ezt a hü..eséget.
2023. jan. 8. 10:53
 13/16 anonim ***** válasza:
45%

Rendben, vigyük be a magánéletet a társasági életbe, de akkor senki se csodálkozzon ha a tágabb ismerettségből is érkezni fognak a vélemények. És joga mindenkinek negatív véleményhez is, nem csak a tündi-bündi hozzászólásokhoz!

Azért pedig nem ítélheted el, mert veled nem ért egyet.

2023. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ennek semmi-semmi köze a melegséghez, ez bárkire igaz.
2023. jan. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
12, "jó ízlés" határáig nyilván mehet minden publikusban is
2023. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én Szegedet mondanám. Szegeden több alkalommal is láttam leszbikus párokat utcán kézen fogva sétálni. (Egyértelmű volt, hogy ők egy pár) Felszabadultan, mindenféle gátlás nélkül vállalták, hogy ők egy pár, és még csak meg se nézte őket senki. Plusz ugye a homofóbia sokaknál a keresztény hitükből ered, amivel nem értek egyet, szerintem keresztényként való gyűlölködés ütközik Jézus elveivel, azzal ahogy ő élt. Na de mindegy a lényeg, hogy felmérések szerint Magyarországon ez a Dél-Alföldi régió (Szeged környéke) a legkevésbé vallásos, itt a legmagasabb az ateisták aránya. Szóval ezen a környéken talán kevesebb "Isten a nőt és a férfit egymásnak teremtette" berögzött gondolkodású fazonnal találkozol. Na meg, amit már előttem is írtak, Szeged egyetemi vàros rengeteg rengeteg fiatallal, akiket meg aztán végképp nem érdekel, kit hogy szeretsz.
2023. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!