Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melyik VIDÉKI városban lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik VIDÉKI városban lehet a legvállaltabban élni párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
kategória!
2023. jan. 7. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a legtöbb városban lehet, mert igazából "mi történhet"?

Max kaptok pár megvető pillantást, de azzal meg ne foglalkozzatok.


Nincs ilyen egyébként, hogy "legvállaltabban élni".

2023. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Huh, hát ez jó kérdés.. Sajnos főleg vidéken elég rossz szemmel nézik ezt valamiért- tudom, hiszen mindig vidéki voltam. Itt azt is megszoljak, aki 23 évesen még nem nem akar gyereket.
2023. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szeged, pécs, győr, sopron, zalaegerszeg, szombathely
2023. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3: indokolnád? Van esetleg személyes tapasztalatod?
2023. jan. 7. 12:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4


pl szeged, pécs egyetemi városok sok fiatallal így az emberek is nyitottabbak elfogadobbak, illetve az ország nyugati részében is nyitottabbak az emberek sokan átjárnak dolgozni ausztiába ami miatt elterjettebb a nyugati elfogadobb hozzáállás


meg személyes tapasztalat ezek a városok sokkal jobbak mint pl békéscsaba szolnok miskolc nyíregyháza stb

2023. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Hát szerintem Budapest. Ott mindenki lesz@rja hogy mit csinálsz.
2023. jan. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szombathelyen nem tudom mennyire lehet, itt kb mindenki ismer mindenkit, majdnem mint egy faluban. A környezetemben sajnos elég sok a homofób, így rejtegetnem kell az orientációmat :/
2023. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Boldogtalan Édesburgonya!Legalább azokhoz a kérdésekhez ne írnál,ahol kieemlik,h kategória.Ha nem meleg pasi vagy,túl sokat nem tudsz ebben segíteni személyes tapasztalat nélkül.Ha hetero pasi vagy,akkor meg menj a saját kategóriádba,de mindegy,pasiként semmi keresnivalód itt.
2023. jan. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a felvállalás a család, barátokban kifullad.

Magyarázkodnál a Mekis alkalmazottnak, a veletek szembejövő járókelőnek, az ajtószomszédodnak hogy ilyen meg olyan minőségben vagytok együtt?

Nyilvános helyen hacsak kb. nem kezded el szívni a barátnőd nyakát mire ő kéjesen kezd el sóhajtozni, nem fogjátok érdekelni a kutyát sem. Érett ember a saját dolgával törődik, általában futólag figyel mindenki a másikra.

Én debreceni vagyok amúgy, nem ért még provokáció. Ha meg neadjisten annál is tovább fajulna a dolog, tartok magamnál önvédelmi eszközt.

2023. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
82%
Mindenhol vegyes az elfogadás ha megismernek elfogadnak vagy nem, de lényegtelen mit gondolnak mások az a lényeg boldog légy. Én sosem foglalkoztam ilyennel.
2023. jan. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!