Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Gyermetegnek gondolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermetegnek gondolnátok ezeket a reakciókat illetve érzelmi kitöréseket egy két ember részéről?

Figyelt kérdés

Ha egy lány a barátnőjével borús, erősen szeles, enyhén esős időben sétálni mennek a parkba. Eleve azért mennek olyan előnytelen időben ki, mert végtelenül hangulatosnak gondolják, mégpedig azért, mert olyan idő volt akkor is, amikor először találkoztak egymással. Séta közben beszélgetnek-beszélgetnek, azután csak némán sétálnak, de megfogják egymás kezét, hüvelykujjukkal simogatják egymás kézfejét, közben mosolyogva sandítanak egymásra. Egyszer csak megállnak, gyönyörködnek egymás arcában, először gyengéden eszkimópusziznak, azután vadul csókolóznak, szorosan ölelve egymást úgy, hogy hol az egyik, hol a másik kicsit megemeli a másikat, ringatóznak, reszketve veszik a levegőt, csorog a könny a szeméből mindkettőnek, azután kéz a kézben hazarohannak, félrerúgnak, félredobálnak mindent az útjukból és ugyancsak vadul "összebújnak" az ágyban. Szex után pedig még mindig sírva szerelmet vallanak egymásnak. Azt még hozzátenném, hogy hasonló szituáció időről időre máskor is előfordul.


Tehát lényegében gyönyörűnek látják a viharos időt és mosolyogva-sírva hevesen ölelik, csókolják egymást, ugyanígy a hálószobában.


Ez éretlenséget, vagy nagyon elvakultságot jelent? Mit gondoltok ilyen megnyilvánulásokról egy párkapcsolatban?



2022. szept. 21. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
(*Egy két ember. Bocsánat, először azt akartam írni, hogy egy szerelmespár.)
2022. szept. 21. 14:31
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

se ezt, se azt, erős kötődést, szerelmet, az átlagnál intenzyvebb érzelemmegnyilvánulással

szép ez

mondjuk az utcai heves csókolózást kihagynám


Sokáig!

2022. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Lángolás.
2022. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Hülyeségnek tartom. Ez olyan mi tha egy olcsó Nicolas Sparks regény nyálas, álszentimentális jelenete.


Szó se róla, én szeretem a romantikát, de csak módjával és az ésszerűség és realitás határain belül.


De ez úgy hülyeség és logikátlan, ahogy van.


Minden esős időben a parkban sétálnak? Ha nem esik nem is szexelnek?


És egy szex előtt miért kell kimenni a parkba 💩-nak ázni?


"Hol az egyik, hol a másik kicsit megemeli a másikat". Hát

ezen szétröhögöm magam🤣


"Reszketve veszik a levegőt". Nem a levegőt veszed reszketve, hanem te reszket. Levegőt csak egy féleképpen lehet venni. Ámbár most hogy így mondod lehet én is "reszketve" venném a levegőt a percekig, 10percekeig emelhetnék 60-70 kg-t feleslegesen.


"Csorog a könny a szeméből mindkettőnek" Ja, kufircolás elött mindenki zokog, nagyon reális.


"Kéz a kézben hazarohannak". Elképzelem ahogy a városban kéz a kézben, lefőve, leizzadva szalad velem szembe 2 leszbikus, mert sürgős nekik a töfftöff.


Mondjuk esőben-szélben nem tanácsos futkosni, mert ha izzadtan megcsap a szél abból megfázás lett ez mind1.


"Félterúgnak, félredobálnak mindent az útjukból és ugyancsak vadul összebújnak az ágyban".


Hát nagyon igényesek lehettek a vizes, saras rongyaitokat csak úgy szétdobáljátok a lakásban, hadd legyen retkes tőle minden. A bepállott vizes ruha másnapra bűzleni fog, a sár ha beleszárad a szőnyegbe, kanapéba qrva nehéz kiszedni. Arról meg inkább nem is beszélek, hogy vizesen, leizzadva, büdösen bebújtok az ágyba. Nálunk csak fürdés után szokás az ágyba bújni de ti tudjátok.


"Szex után sírva szerelmet vallanak egymásnak".


Szex után nem szoktak sírós hangulatban lenni az emberek. Meg amúgy is miért kell sírni? Nem bíztok egymásban, féltek hogy egyikőtök lelép? Alacsony az önbizalamtok és örültök hogy valaki szóba állt veletek?

Mert egy boldog és erős kapcsolatban nem szoktak sírva "szerelmet vallani", nincs rá szükség.


Igen, nagyon gyerekesek vagyok, gondolom nem is vagytok többek 18-20 évesnél. Agyilag legalábbis semmiképp nem vagytok többet.

2022. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Jó, most lehet ezt olyan ultra cinikusan is felfogni ahogy az előző hozzászoló, és tény, hogy kicsit csöppenősen fogalmaztál, már már humoros nekem. Lehet azért mert már kiégtem és kezdem feladni, hogy találok valakit.

Egyébként, ha meg mindketten érzékenyebbek vagytok és ennyire szükségetek van egymásra, azzal nincs semmi baj.

Meg egyébként is nem tök mindegy mi mit gondolunk?

2022. szept. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Hú, 4-es nagyon jól leírta, amit én is éreztem/gondoltam. Ilyen bekezdések után szoktam letenni a romantikus könyveket, hogy másikat keressek a polcon.

Olyan szinten távol áll a valóságtól a fenti történetecske, hogy biztos vagyok benne, hogy a szerzője még soha nem élt párkapcsolatban. De esőben sem sétált erős szélben. Én szoktam futni, rossz időben is kijárok. De pontosan tudom, hogy az erős szél esővel, gyilkos. Amikor vízszintesen esik, szó szerint égeti az arcod, mintha tűkkel szurkálnák, a szemed alig bírod nyitva tartani, ha hátulról érkezik, akkor a hajadtól nem látsz, vagy a fejedbe húzott csuklyától. Nem hogy romantikázni, meg smacizni. Nem simogatnád senki ujját, mélyen a zsebedbe mélyesztenéd a kezed. Egymást sem emelgetnétek, az esőkabát ugyanis piszkosul tud csúszni egymáson. Anélkül meg bőrig áznátok 2 perc alatt, és max azért vennétek reszketve a levegőt, mert meg akarnátok fagyni éppen.

Ha hazaérnétek, az első gondolatotok a forró zuhany lenne, nem csatakosan, átfagyva bebújni a tiszta ágynemű közé.

Meg miért kell mindig bőgni? Anélkül már nem is lehet szerelmet vallani?

Az egyetlen elfogadható dolog, hogy szeretik a viharos időt. Én is szeretem egyébként. Ahogy a páromat is. De az összes többi erős túlkapás, és kizártnak tartom, hogy létezne ilyen ember, akár csak egy is, nemhogy kettő. Ez nem éretlen, vagy elvakult dolog. Csak kevesebb eki kell gyakorizás előtt.

2022. szept. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy, ha ez egy általad kreált kitalált történet és azt próbálod felmérni mennyire hat hitelesnek, akkor tényleg sok egy kicsit és olyan, mintha egy tinilány ábrándozna a szerelemről. Szóval meglehetősen naiv az egész és csöpögős.
2022. szept. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Kicsit beteg vagy barátom.
2022. szept. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!