Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azok a lányok,akik kiakadnak,h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok,akik kiakadnak,ha az egyszerű válaszaik után hagyja az ember,szerintetek ők mit gondolnak ilyenkor,esetleg aki ezt csinálja-miért teszed?

Figyelt kérdés

Vicces ugye,mert szerintem sokan belefutottunk már ilyenekbe,és most beugrott egy ilyen kérdés,mert nem tudom megfejteni,hogy mit éreznek ebben az esetben az emberek😂


Amire gondolni kell:

Pl csak azt reagálja,hogy ,,jaaa" ,,xd" ,,értem" stb. Kérdésnél eljut a legegyszerűbbig és stb.


Én egy ilyen lány által lettem szinte lecseszve,hogy nem írtam már vissza (nem szántam rá sok időt,mert ilyenekre nem szokásom,nyugalom),de ennyire nincs önkritikájuk,hogy mondjuk nem érdekesek és hasonló dolgok?😂


2021. dec. 17. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azoknak szoktam csak így írni akiket nem kedvelek. A többieknek, ha normálisak akkor rendesen írok vissza (Itt az barátaimra gondolok nem azokra akik ismerkedni akarnak)
2021. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez nekem is a kedvencem. Pl online ismerkedésnél amikor próbálj lenyűgözni egy 2bites p*csát akinek az össz szó kincse az "értem", "☺️" és társai. Aztán csodálkozik ha kifullad a beszélgetés.
2021. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Ez szerintem tök érthető,ott már a másikkal van baj,ha nem veszi a lapot,meg nyilván nem te fogod lecseszni,hogy miért nem ír ezekre valamit is,mert nem kedveled,nem is akarod,hogy akkor írjon.


#2 Meg amikor vissza se kérdeznek,még kérdést sem kell kitalálni csak érdeklődni😂

2021. dec. 17. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember nem tud rendesen kommunikálni, de jólvan ez így. xd

Nekem is van egy lány ismerősöm aki egy egy szóval lezárja a beszélgetést NÉHA. Én érzékelem, hogy nem akar beszélgetni és hagyom is a dolgot. Este pedig ír, hogy elfelejtettem? :(((


Szóval vannak ilyenek xD

Keres olyat aki tud beszélgetni és sínen lesz a dolog.

2021. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek írásba nehezebb, én mondjuk nem érzem miből mennyit kellene írni. Viszont élőben sokat beszélek, vicceket mondok. Fogalmam sincs hogyan lehetne ezen javítani:)
2021. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!