Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusként szerinted...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusként szerinted hogyan írna le téged a többi ember és mennyire igaz ez? Ti hogyan vélekednétek magatokról?

Figyelt kérdés
Én még nem beszélgettem a való életben leszbikussal, de sokan frigidnek meg hűvösnek tartják őket. Miért?
2022. aug. 5. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az eloitelet miatt... ram sokan mondjak azt hogy flegma vagyok meg lekezelo, pedig ez nem igaz (hozzateszem ezeket szinte csak azok mondjak akik elitelek a sajat nemhez vonzodast)
2022. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Én elsőre távolságtartó ember vagyok, de ennek semmi köze a leszbikusságomhoz, egyszerűen csak intorvertált vagyok, akihez nehéz közel kerülni. Megkaptam már, hogy frigid vagyok és hűvös, de ezt csak férfiaktól, akik bepróbálkoztak és nem árultam el a konkrét okát az elutasításnak. Van egy határozott megjelenésem állítólag, ami tényleg egy stop tábla az embereknek és nem mernek közeledni annyira, de ez csak személyesen van így és addig, amíg valamilyen módon meg nem ismernek jobban, utána én is oldódom és jókat tudok hülyülni bárkivel, írásban meg főleg könnyedebb a kommunikáció. Kedves vagyok, de azért mindig ott van bennem tényleg egy ilyen "Na azért pár méter távolságot tartsunk légyszi!" érzés, de nyitott vagyok, csak ne nyomuljon senki. Viszont mindezek ellenére felkeltem az emberek érdeklődését és próbálnak megismerni, bár ez általában mindennel kapcsolatban így van, sokkal érdekesebb az, ami/aki nehezebben megközelíthető.
2022. aug. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

01:04

tleg erdekesnek tunsz:) rengeteg valaszodat lattam mar es szinte hihetetlen hogy vannak meg ilyen emberek, el ne rontson teged is az elet.. vagyis az emberek... amugy ezaz, alapvetoen minden ember nyitott sztem, max attol zarunk be hogy nem latunk bele a masik ember fejebe... egyre nehezebb elhinni ha valaki oszinte, annyira jol jatszik nemelyik ember... sot, majdnem az osszes...

sztem amugy nem attol vagy erdekes, mert nehezen megkozelitheto vagy, hanem attol hogy most tleg?? tleg letezik meg ilyen ember aki normalisan gondolkozik es jo meglatasai vannak, vagy csak jatszik?? bennem legalabbis ez merul fel ha hasonloval talalkozok, mert egyszeruen olyan erdekek vezetik a legtobb embert, hogy mikor kiderul mi volt a hetterben csak pislogni tudsz hogy ez most komoly?? ilyen letezik?? olyan sztorikat tudnek meselni hogy bele se merek kezdeni mert konyv lenne belole:D

2022. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, hogy hetero ffiként írok, de 2 leszbikus lányt ismerek, inkább ismerősök, mint barátok (tehát elég felszínes az ismeretség) és tényleg illik rájuk, hogy introvertált, tartózkodó embernek látszanak.

Szerintem köze lehet ehhez a társadalom, közvetlen környezet elnemfogadó voltához.

2022. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
3-as, köszönöm! :) Igazad van egyébként, sajnos már engem is az lep meg, ha valakivel tök jól el tudok beszélgetni, mélyen, őszintén, tisztán. Ez pedig szomorú.
2022. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!