Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire ízléstelen, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ízléstelen, ha az ember lányának tetszik a barátnője feneke?

Figyelt kérdés

Bocsánat előre is, ez nagyon fenékközpontú téma lesz.


Tehát meztelenül is, meg különböző nadrágokban is imád gyönyörködni egyik a másik fenekében? Ezen kívül irritálónak gondolnátok párotok részéről az olyan húzásokat, mint például, miközben főz, mögé lopóztok és lerántjátok róla a nadrágot, vagy miközben alszik, szívecskét rajzoltok a fenekére, vagy cetlit rejt a táskátokba, amin egyszerűen csak annyi áll, hogy "tetszik a feneked!" Az ékezet szintén szívecskével helyettesítve. Még annyit engedjetek meg, hogy szerintetek gyerekes dolog egymás fenekére puszit adni?


Idegesítene, vagy imponálna, zavarba hozna? Mit gondolnátok, ha a testi vonzalom ilyesféle módon nyilvánulna meg a szerelmetekben?



2022. szept. 2. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Engem nem zavarna, sőt..

Én nőként is imádom a pasim fenekét, bármilyen furcsa is és szoktam rá puszit is adni, vagy picit megharapni.

2022. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem ízléstelen.
2022. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk a vak is látja, hogy nem lány vagy de mind1.
2022. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
A szívecskéktől kikészülnék, nem vagyok már kislány. Főzés közben meg, ha lerántaná a nadrágom, pofán vágnám, az tuti. Nem csak idióta, de veszélyes is. A többivel nincs gond. Azt azért tudni kell, hogy a túlzás, az sosem jó. Lehet szeretni a fenekét, de érezni kell a 'kedves' és az 'idegesítő' közti különbséget.
2022. szept. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát meztelenül is, meg különböző nadrágokban is imád gyönyörködni egyik a másik fenekében?" - Jöhet, de ne ez legyen a főfókusza.

"Ezen kívül irritálónak gondolnátok párotok részéről az olyan húzásokat, mint például, miközben főz, mögé lopóztok és lerántjátok róla a nadrágot," - túlmegy egy határon, éppen el vagyok foglalva, akár le is forrázhatom magam

"vagy miközben alszik, szívecskét rajzoltok a fenekére," - ne, szintén, alvás közben vagyok a legvédtelenebb állapotban, gyakorlatilag kihasznál

"vagy cetlit rejt a táskátokba, amin egyszerűen csak annyi áll, hogy "tetszik a feneked!" " - jöhet, csak akkor kínos, ha valaki előtt véletlenül kirántom. ja és ne csak ennyiből álljék a kedveskedése, egy ölelésnek vagy egy szál virágnak sokkal jobban örülök.

"Az ékezet szintén szívecskével helyettesítve." - fhuj, nem, ne tegye, ez túl nyálas

"Még annyit engedjetek meg, hogy szerintetek gyerekes dolog egymás fenekére puszit adni?" - nem, nem az

2022. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem izléstelen ha tetszek a barátnőmnek. Ahogy az sem ha kifejezetten tetszik neki ezem-azom.

Miért lenne ez másabb mint mondjuk az ga tetszik neki a hasam,hajam,stb.

A fenék ráadásul szem előtt van és valamilyen módon mégki is hangsulyozzuk.

2022. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon. 🙄
2022. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!